Про школу

понеділок, Травень 11, 2009   |   Оксана Андрейко

Тиждень української мови

Ні для кого не буде секретом те, що у школі «Афіни» приділяється особлива увага розвитку державної мови: росту її культурного рівня, розширенню її функціонування, поглибленню мовних знань кожного учня. Адже мова – це своєрідна візитна картка кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність.

Саме тому доцільним і вагомим є проведення «Тижня української мови». Протягом цього часу було проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Це і відкриті нестандартні уроки, проведені учнями школи, конкурс стінних газет, інтелектуальні ігри, літературно-музичні композиції та різноманітні конкурси («Афінський оратор», «Пан та пані Грамотність», «Літературний штрих пензлем», «Позаштатний день самоврядування» тощо). Упродовж тижня школярі та вчителі мали можливість познайомитися з історією українського народу та тернистим шляхом розвитку його мови, навчитися майстерно висловлюватися на сторінках літературних стіннівок.

Тиждень рідної мови лише підвів певну рисочку під нашими досягненнями, але не припинив напруженої повсякденної роботи по вдосконаленню вивчення мови Шевченка і Франка, мови наших дідів і прадідів.

Так тримати, афіняни!

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2009

Теги: , , , , ,

            1,889

 


Автори сайту
avatar Оксана Андрейко
Усі автори
Про автора
ё