Субота, 18 Квітня, 2009   |   Школа Афіни

Тиждень математики

Весело і цікаво проходив тиждень математики в школі. Учні вчились проводити уроки математики в молодших класах, знаходили цікаві методичні прийоми проведення змістовного і захоплюючого уроку, вчились добирати матеріал для уроку.

Особливо сподобався урок цікавих задач, який провела  в 6 класі десятикласниця Каріна Смірнова. Яскрава наочність, цікавий зміст задач та несподівані заохочення за правильні відповіді не залишили байдужими усіх учнів класу.Також учні готували цікаві математичні повідомлення та задачі, з якими виступали перед однокласниками.

У рамках тижня математики проходила олімпіада за міжнародною програмою АВ, яка показала високий рівень знань наших учнів.

Яскраві та цікаві математичні газети та кросворди були виготовлені нашими учнями. Наші гумористи збирали математичні анекдоти. На перервах працювало бліц-опитування з математики.

Робота по підготовці та проведенню тижня математики кипіла. І одним із важелів заохочення до цієї роботи була болонська система оцінювання знань учнів. Адже учні отримують оцінки на уроках та підвищити свій бал за тему вони можуть, приймаючи участь у позаурочних заходах з математики.

За результатами участі в проведенні тижня математики кращим учням були присвоєні звання бакалаврів та магістрів математичних наук школи “Афіни”.