Понеділок, 14 Лютого, 2011   |   Школа Афіни

Розуміймося! Бо ми того варті!

Вустами дитиниВзаєморозуміння – дуже актуальна для дітей тема. Вона піднімає такі важливі питання, як стосунки між протилежними статями, між батьками та дітьми, між братами та сестрами, між друзями та ворогами. Адже саме стосунки між людьми формують особистість.

Тож протягом Тижня Взаєморозуміння, який традиційно проходить у нас напередодні Дня Святого Валентина, ми всі на ігротеках вчилися розуміти один одного, у проекті «Листи до…» дослухатися до кожного, у грі «Побачення наосліп» звертати увагу в першу чергу не на зовнішні ознаки людини, а на її особистісні якості, вподобання та захоплення.

А родзинкою серед усіх заходів стала інтелектуально-розважальна гра «Вустами дитини», яку організувала та провела 10-класниця Марія Денищук. У грі старші діти намагалися розгадати різні поняття, які роз’яснювала малеча з властивою їм безпосередністю та особливим поглядом на світ. І нехай це не завжди вдавалося, але все ж таки перший крок до взаєморозуміння між старшими та молодшими дітьми вже зроблено!