Четвер, 14 Січня, 2010   |   Школа Афіни

Різдвяний вертеп

Хай різдвяна добра казка
Подарує тепло й ласку.
Хай різдвяні теплі зорі
Знищать смуток весь і горе.
Щастя, радості й добра.
З РІЗДВОМ!!!

Різдво Христове – це свято, яке приносить в наші оселі любов, мир, злагоду та оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту.

Давня українська традиція показувати на Різдвяні свята театралізоване лялькове дійство жива і донині. У цьому 14 січня 2010 року мали можливість переконатися гості, школярі та вчителі школи «Афіни», котрі стали свідками дивовижної вистави – вертепу.

Учні 6-8 класів, незважаючи ні на щільний навчальний графік, ні на організаційні перепони, ні на брак часу для репетицій, все ж таки зуміли здивувати глядачів яскравими костюмами (зробленими самотужки!) та майстерною грою, яка супроводжувалася виконанням колядок та віншуванням.

Цікаво поставлена вистава, з усіма її персонажами (царями, пастушками, шинкарем, циганом, чортом та ангелами, Іродом та смертю), з повчальними релігійними сценками, дотепними діалогами та веселими жартами, мала неабиякий успіх серед глядацької аудиторії та створила справжню атмосферу українського Різдва.

Сподіваємось, що така театралізована постановка стане не тільки кроком до відродження забутої традиції українського вертепу, нового по формі та оригінального за змістом, але й щорічною традицією нашої школи!