Вівторок, 19 Травня, 2015   |   Школа Афіни

Ми – юні дипломати

16 травня 2015 р. наші восьмикласники: Саша Лісніченко, Соня Бойницька та Настя Бородіна були учасниками «Моделі ООН. Юніор – 2015»:  «Час глобальних дій для людей і планети».

«Модель ООН» – популярна міжнародна ділова гра для підлітків. Її мета – ознайомлення майбутніх дипломатів з режимом роботи Організації Об’єднаних Націй (комітетів та Генеральної Асамблеї), розвиток ораторських здібностей, толерантності, уміння досягати консенсусу, прищеплення нашій юній зміні почуття особистої відповідальності за все, що відбувається в сучасному світі.

Саша Лісніченко «захищав інтереси» Франції у комітеті довкілля, Настя Бородіна представляла Китай у комітеті дозвілля, а Соня Бойніцька – Нідерланди у комітеті освіті.

Наша «китаянка» активно лобіювала туризм найбільшої (за кількістю населення) країни світу, вимагаючи від світової спільноти створення особливих умов для розвитку туристичної мережі Китаю. А наша виважена «голландка» своїми точними формулюваннями нагальних потреб європейської освіти проклала собі «зелену вулицю»: всі її пропозиції було високо оцінено при кулуарному обговоренні і прийнято при голосуванні пунктів резолюції. Саша, як представник Франції пригадав, що його країна – постійний член Ради Безпеки ООН і має право вето (хоч і не в комітеті із довкілля), пішов на прийом до Генерального Секретаря і просто продиктував йому всі важливі пункти «спільної» резолюції. Знай наших! IMG_6997 IMG_6995 IMG_7004