Наші досягнення

SN856349

понеділок, Лютий 20, 2012   |   Анна Залужная

Афінський карнавал

Минулої п'ятниці, а саме 17 лютого, в молодшій школі пройшов міні-конкурс зі спортивно-бального танцю під назвою «Афінський карнавал».

У цьому конкурсі приймали участь учні 3 та 4 класів. Бажаючих виявилось немало — 12 чудових пар. Кожна пара мала свій кваліфікаційний номер, для того, щоб судді могли оцінювати їхні виступи.

Діти змагались у європейській та латиноамериканській програмі. Допомогу у проведенні конкурсу надали Світлана Олександрівна, Світлана Вікторівна та Яна Володимирівна за що я їм дуже вдячна. Також не обійшлось і без глядачів, які палко підтримували та вболівали за наші пари. Під час підрахунку голосів маленькі афіняни могли подивитись і на показовий виступ від учениць 4-б класу, які продемонстрували всім віденський вальс.

Інтригою ж конкурсу стало оголошення результатів. Особисто для мене всі були достойні найвищих місць, адже я бачила їх старання, бажання та танцювальний розвиток кожного. Але конкурс на те й є конкурсом, щоб визначати найкращих і визначати мету для інших, а саме розвиватись та йти далі.

Кожен із учасників отримав диплом та найвищі шкільні бали. Наші учні дійсно всі молодці і я дуже рада, що в такий спосіб нам всім вдалось хоч на годинку поринути в такий чудовий світ мистецтва — мистецтва хореографії.

Я дуже сподіваюсь, що всі найвищі перемоги у наших афінян ще попереду!

Наші переможці:

1 місце: Мойсеєнко І., Заєць М., Денищук О., Князєв М., Коляденко Б.;

2 місце: Чегусов І., Битка П., Юсупов Д., Рудя А.,

3 місце: Зеленська П., Колодяжний А., Каплун К, Пилипець М

4 місце: Савченко О., Нікіфорова В., Вартанян Г., Пилипович Д., Сізова Д., Телявський О., Клименко М.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2012

Теги: , ,

            1,536

 


Автори сайту
avatar Анна Залужная
Усі автори
Про автора