Наші досягнення

afiny03

субота, Січень 15, 2011   |   Никита Пономаренко

Життєвий вибір людини

Рано чи пізно перед кожною людиною постає вибір, від якого залежить її доля. Від нього не втечеш, він знайде тебе всюди. Врешті — решт настає момент, коли ти вже не здатен ховатися за «стіною» чужих думок і рішень, а  маєш власними силами боротися за своє майбутнє.

Саме такий вибір постає перед учнями одинадцятого класу. Усе шкільне життя дитина формує свою особистість, набирається знань. Людина, яка отримує свою першу освіту, неначе пташеня у гнізді: сита, живе у теплі, захищена від усіх тривог твердою рукою дорослих. Але раптово цей щит дає слабину проти наймогутнішої зброї – часу. Учень вже не здатен вільно жити у такому тісному світі, коли за його плечима одинадцять років навчання, практики і справ. Він починає жадати чогось більшого.

І тоді перед колишньою дитиною постає вибір: який шлях обрати, яке майбутнє чекає на неї. Кожний приймає своє рішення, яке влаштовує саме його. Адже доросле життя відкриває стільки можливостей! Десятки наук, професій, які тільки можна уявити…

Не можна забувати і про місце майбутнього навчання. Якщо маєш гарні здібності і бажаєш отримати вищу освіту, перед тобою знову вибір: інститут, університет чи академія. Можливо, ти бажаєш вчитися в училищі, або поїхати за кордон.

Є й інший шлях. Маєш працьовиті руки, які виробляють такі дива, що годі і казати? Тоді твоя доля – стати майстром своєї справи.

Від кожної дрібниці залежить доля майбутнього випускника, його вибір – знаряддя, яким він кує свою долю. Головне – не помилитись і обрати ту справу, що тішить душу  і гріє серце .

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2011

Теги: , , , ,

            13,623

 


Статті цього ж автора
Автори сайту
avatar Никита Пономаренко
Усі автори
Про автора