Неділя, 5 Жовтня, 2014   |   Школа Афіни

Всеукраїнські учнівські олімпіади

Згідно положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнські олімпіади з навчальних предметів відбуваються у чотири етапи, які традиційно позначають римськими цифрами: шкільні (I), районні (II), обласні (III) олімпіади та фінальний, власне Всеукраїнський, IV етап.

Цього року в школі «Афіни» І етап проходитиме з 1 по 10 жовтня. Переможці шкільного етапу змагатимуться зі школярами з інших навчальних закладів Солом’янського району в ІІ етапі.

Що дає нам участь в інтелектуальних конкурсах? Насправді, багато хто скаже, що це лише зайва стресова ситуація і «марна» трата часу…Але, чи знаєте Ви про те, що стрес – це хоч і своєрідне потрясіння для організму, але водночас – мобілізація всіх життєвих показників, відкриття таємних резервів, про які людина раніше навіть і не здогадувалася. Увага загострюється, поліпшується концентрація і підвищується ефективність роботи мозку. А коли всі завдання виконані, перешкоди подолані, то місце тривожності займає задоволення, зникає джерело стресу і напруги, а людина відчуває себе щасливою. Випробовуючи таку модель у шкільному житті, діти здобувають надзвичайно цінні навички і вміння, котрі допоможуть здобути висот у різних сферах життя, та й в цілому просто бути успішними у дорослому світі.

Бажаємо успіху всім афінянам в олімпіадному сезоні 2014-2015!