Неділя, 11 Грудня, 2011   |   Школа Афіни

V Всеукраїнський Форум приватних навчальних закладів та II Міжнародна конференція незалежних шкіл Європи

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнського Форуму приватних навчальних закладів та II Міжнародної конференції незалежних шкіл Європи «Розмаїття в освіті – яка школа потрібна Україні?», який проводиться Асоціацією приватних закладів освіти м. Києва спільно з Академією педагогічних наук України, Головним управлінням освіти та науки КМДА, Київським університетом імені Б.Грінченка, Агенцією розвитку освітньої політики. У роботі візьмуть участь народні депутати України, депутати місцевих рад, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; фінансових та податкових органів, церков різних конфесій, політологи, науковці, вітчизняні та міжнародні експерти, лідери громадських організацій.

Дата проведення: 12 грудня 2011 року. Місце проведення: м.Київ, вул. Володимирська, 57, міський Будинок учителя.

Завантажити буклет та прес-реліз.

У програмі форуму:

9.30–13.00 – Міжнародна конференція незалежних шкіл Європи «Переосмислюючи освіту: школа ХХІ сторіччя» та робота секцій:

  • Секція А. «Відкрита освіта та індивідуалізація навчання: світовий і український досвід»
  • Секція Б. «Обговорення та формування плану дій щодо виконання Національної стратегії розвитку освіти в Україні та формування розмаїття в освіті»
  • Секція В. «Майстер-класи та презентації інноваційних педагогічних технологій»

13.00-13.30 – Прес-конференція

14.00-16.40 – Пленарне засідання «Розмаїття в освіті – яка школа потрібна Україні?»

17.00-18.30 – Суспільно-політичний діалог: «Інша школа – за і проти».

Дуже сподіваємося на Вашу згоду і переконані, що Ваша участь додасть авторитету і суспільної ваги заходам та допоможе у розв язанні проблем модернізації та демократизації вітчизняної освіти через ініціювання відповідних змін до чинної нормативно-правової бази та формування громадської підтримки освітніх реформ.

З повагою, Оргкомітет Форуму