Наші досягнення

debaty17a

середа, Грудень 12, 2012   |   Олексій Греков

Українську середню освіту — «на пенсію»?

Наталія Роп
Студентський портал Львів Тернопіль щоДенно
02.12.2012

Про те, що «українська середня освіта вкрай застаріла», говорили 29 листопада у Львові на перших регіональних публічних дебатах. Відбулось все у приміщенні Львівського національного університету ім. І.Я Франка.

Самі ж дебати розгорнулись між чотирма експертами, котрих розділяла думка щодо освіти. Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, та Айна Мулліс, виконавчий директор Міжнародного навчального центру TIMSS & PIRLS не вважають українську середню освіту застарілою.

«Коли наші діти потрапляють на Захід, то почувають себе не зовсім комфортно. Але, згодом, стають кращими у школі. Чому? Бо навчились швидко оперувати», — говорить Олег Березюк.

Також зазначив, що не потрібно винаходити нового велосипеда, а працювати над тим, що є, модернізуючи його.

Фронт тих, що вважають освіту застарілою очолив Олексій Греков, співзасновник та директор зі стратегічного розвитку приватної школи «Афіни», та Дмитро Шимків, генеральний директор Microsoft Ukraine.

Дмитро Шимків говорив, що середня освіта дуже застаріла і те, що вона має певні рейтинги, то це завдяки праці батьків та вчителів.

Натомість, Олексій Греков виділив недолік середньої освіти у тому, що вона дає неправильне уявлення про майбутнє. «Систему нужно менять», — зазначив Греков.

Кожен із присутніх міг проголосувати, вкидаючи монетку певного кольору в прозору скриньку.

Наприкінці дебатів виголосили результати, за якими: 54% — за, 39% — проти, 7% — не знають.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2012

Теги: , , , , , ,

            1,117

 


Автори сайту
avatar Олексій Греков
Усі автори
Про автора