Шкільне життя

l7RKvISO_ak

вівторок, Вересень 29, 2015   |   Виолетта Зиновьева

Повне повноліття або 21-й День народження школи

Гарною традицією є святкування Дня народження у колі друзів та рідних. Знайомі обличчя, тепло і затишок, розуміння та підтримка. У цьому році школі “Афіни” виповнюється 21 рік. Це повне повноліття!!!

Тож запрошуємо всіх на наше сімейне свято — Арт-пікнік “Місто майстрів”, яке відбудеться 3 жовтня (в суботу) у приміщенні школи за адресою: м.Київ, вул.Андрія Головка, 13/1.

Неспішно прогулятись по бульвару Мерехтливих мильних бульбашок, оглянути Майданс, відвідати Будинок моди, потрапити на Стадіон мрій, зупинитися в кварталі Повітряних кульок, створити диво у майстерні «Чудописар», не розгубитись у Містичному провулку 13, відвідати Театр імпровізації, зануритись у таємниці тібетської медицини, розгадати секрет Таємничої кімнати, відкрити Зоряну браму, здійснити захоплюючу мандрівку по Афінському глобусу…

Ми будемо майструвати, експериментувати, змагатися, релаксувати, смакувати, плести, малювати, співати, танцювати, відпочивати.

На нас чекають зустрічі з цікавими людьми, естафети, конкурси, спортивні змагання, а також ярмарок, сувенірна крамничка, благодійна лотерея, виставка екзотичних тварин та лаунж-кафе.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до свята. Адже участь кожного в організації та проведенні Дня народження – найкращий подарунок.

Давайте радіти, веселитись, надихатись, отримувати насолоду від того, що всі ми разом, що всі ми в одному місці і це місце – наша школа!

 

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2015

            1,046

 


Автори сайту
avatar Виолетта Зиновьева
Усі автори
Про автора
ё