Середа, 28 Вересня, 2011   |   Школа Афіни

Посвята в п’ятикласники

Щорічно в школі «Афіни» проводиться посвята п’ятикласників. Ця подія допомагає п’ятикласникам та новим дітям, що тільки прийшли в нашу школу, познайомитися зі старшокласниками та звикнути до нового колективу, і дає змогу більш впевнено почувати себе у новому середовищі.

Натомість старшокласники дізнаються щось про кожного з новеньких. Ми вважаємо цей захід дуже практичним, і тому в нашій школі він є обов’язковим.

Тож цей рік не є виключенням і у п’ятницю, 16 вересня, успішно пройшло посвята молодших учнів нашої школи.

Цей день був незвичним, адже замість суворих вчителів уроки проводили учні 11-го класу, тому ці уроки запам’яталися краще.

Першим уроком була англійська мова. Спочатку діти розгадали невеличкий кросворд про тварин. Далі учні мали змогу познайомитися з вчителями та дізнатися більше про однокласників в ігровій формі та ще й англійською мовою.

Наступною була українська література з Олесею Бондаренко. П’ятикласники послухали українські народні пісні, дізналися трохи нового і закріпили знання знову ж таки кросвордом!(дуже прогресивний метод запам’ятовування))

Після другого сніданку ми вирішили змінити середовище для дітей, тому біологія з Марічкою Денищук у них проводилась на вулиці. Для початку вони вислухали невеличку лекцію про рослини, а далі…

…їхнім завданням був пошук цих рослин на території рідної школи.

Далі 5 клас отримав порцію точних наук: Антон Пєтухов проводив їм математику. Кожний виконав завдання, розв’язок якого був частиною паролю для комп’ютера. Розв’язавши завдання, всі подивилися цікаве відео: «Як китайці множать числа». Деякі навіть спробували і знають тепер ще один спосіб множення.

Пообідавши, діти прослухали курс музики від Тихона Міліневського. Наші посвячені настільки захопилися  звуками гітари та піснями, які виконував вчитель, що запізнилися на наступний урок.

Після стомлюючого сидіння за партами ми трохи розім’яли дітей, тому останньою парою була хореографія , де всі вивчили невеличку зв’язку сучасних танців від Альони Муравйової та Марічки Денищук.

Через деякий час 5 клас разом з новими учнями нашої школи вирушив у захоплюючий квест, де діти виконуючи різні завдання набували певних звичок, які обов’язково стануть у нагоді майбутньому колективу.

Завершальною подією цього дня стала «Клятва п’ятикласника», яка була урочисто зачитана та підписана. І в знак своєї клятви кожен посвячений поставив відбиток своєї долоні на чистому аркуші, який буде збережено до їхнього випуску.

З проведенням посвяти адаптація в новому середовищі для дітей проходить простіше: вони стають дружнішими як колектив та розкриваються як особистість, а старшокласники дізнаються про риси та якості кожного з них.

 Враження п’ятикласників:

«Не знаю що сказати… Я думав, що посвята  буде трохи масштабнішою. Але взагалі мені сподобалося, а найбільше за все сподобався «Слон» – гра в квесті.»

Антон Богорадо


«Дуже сподобалося отримала багато різних вражень. Добре провела час.»

Катя Чепурко


«Все сподобалося, особливо – подорож по станціям (квест)»

Артем Голубєв


«Дуже гарні враження від того, що старшокласники зробили такий чудовий день і не задавали домашку!!!»

Саша Лісніченко