Понеділок, 21 Листопада, 2011   |   Школа Афіни

Осінні канікули у Воєводіно

На осінніх канікулах ми зі школою поїхали на базу відпочинку Воєводіно. Кожного дня ми їздили на екскурсії, насолоджувалися чистим повітрям Карпат, розслаблялися у спа і добре проводили час. Та останній вечір мав бути незабутнім, тому саме в п’ятницю на нас чекали дві події: барбекю та вечірка в стилі Хелоуін.

Почалося все з того, що нам запропонували приготувати салати. Видали кожній команді певну суму грошей і відправили за покупками. Вийшло справді весело, адже всі розбилися на команди і хотіли зробити найсмачніший, найвитонченіший та найоригінальшій салат, і хоча завдання було доволі простим, кожна група підійшла до нього по-різному: одні зробили салат з овочів, інші додали шинку та сир, треті взагалі приготували десерт – фруктовий салат, який приємно здивував всіх.

Але витвір кожної команди виявися настільки неповторним і своєрідним, що жюрі не змогло обрати найкращий і просто насолоджувалось смачними стравами, гарячим карпатським чаєм на травах і делікатесами (фореллю з місцевої річки та смаженими каштанами). Тож вечеря, яку ми приготували всі разом, була дуже смачною, а атмосфера теплою та приємною.

І ось, коли всі добре повечеряли, найцікавіше чекало попереду: усі почали збиратися на Хелоуін. Дехто вдягав взятий напрокат костюм, хтось робив собі образ з підручних засобів. Але найголовніше – макіяж. Кімната поступово заповнювалася привидами, скелетами та зомбі, які хотіли «підправити грим», тому треба було швидко зробити свій образ і тікати на вечірку, доки ці монстри не вигадали іше якийсь штрих, щоб доповнити свій і без того «жахливий» вигляд.

Щойно ми прийшли в клуб і трохи роздивились, як на вулиці почалося яскраве фаєр-шоу. Хлопці та дівчина майстерно виконували трюки з вогнем, вражаючи своїм талантом і легкістю виконання. Хто сказав, що не варто гратися з вогнем? Фаєрмени доведуть вам зворотнє!

Саме з таким запальним настроєм ми пішли підкорювати танцпол! 🙂 Дискотека, конкурси – стандартна програма, але особливої уваги заслуговував тортик у формі гарбуза – цікаво оформлений та дуже смачний.

Веселощі б тривали цілу ніч, та, на жаль, все хороше колись закінчується, і нам вже час повертатися у номер і лягати спати. Але ця незабутня ніч Хелоуіна запам’ятається нам надовго, цей драйв та шалена енергія танцполу (та ще й колоритні бармени) нікого не залишать байдужими 🙂