Шкільне життя

2_4st_volunties_3

субота, Січень 25, 2020   |   Ганна Котяш

Наші ельфи-волонтери

Волонтер — людина, яка завжди поряд, прийде на допомогу всім, хто цього потребує. А наші «афінські» волонтери — це ті, без кого не відбулося б жодної важливої події, організованої школою.

Вони — наша підтримка та опора, вони — наші ельфи!

Після кожного заходу волонтери пишуть звіти. Це рефлексія, яка є важливим етапом присвоєння здобутого досвіду.

Що пишуть? Та різне! Серйозне і не тільки. Але завжди — важливе.

2_4st_volunties_1[1]«Тепер я вмію чавити виноградний та яблучний соки. Знаю, як підписують договори та квитанції. Запам’ятала багатьох учасників завдяки їх реєстрації та пошуку по поверхах (це, напевно, тренування пам’яті). Дізналась, як працюють технологи, і хто такі брокери.

Вдосконалила навички швидкого вирізання. Потребують вдосконалення мої навички переливання рідин із однієї посудини в іншу ☺, а також хотілося б вдосконалити навички фотографа».

Катя Селюк, 9-й клас

«Я працювала на «заводі» бухгалтером. Ми укладали договори з представниками компаній виписували квитанції, перевіряли сплати рахунків, виписували заявки на переробку сировини, підписували акти виконаних робіт. І так по багато разів за годину.

Я розвинула пам’ять, зробила декілька тисяч кроків вперед у критичному мисленні, навчилася швидкої організації, вдосконалила свої розрахункові здібності. Також я втратила половину нер­вових клітин, і зараз я з упевненістю можу сказати: працювати бухгалтером — не для мене!» ☺

Аліса Атамась, 9-й клас

2_4st_volunties_2«За ці два дні я отримала перший великий досвід роботи з різними людьми та роботи волонтером на таких заходах, що, мабуть, стане мені в пригоді.

Я вдосконалила свою організованість, тому що коли я була тайм-кіпером, мені потрібно було все робити вчасно, адже від цього залежав хід гри.

Мені хотілося б на наступних заходах більше співпрацювати з командами, а не сидіти розбирати документи, бо мені подобається працювати більше з людьми, ніж з паперами. Це завжди цікавіше і приємніше для мене!»

Аліса Сопільняк, 9-й клас

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2020

            563

Додати коментар


Автори сайту
avatar Ганна Котяш
Усі автори
Про автора