Про школу

DSC_0490

четвер, Листопад 10, 2011   |   Маричка Денищук

Наша подорож на Хортицю

В кінці вересня старші учні школи «Афіни» мали змогу відвідати знаменитий козацький край — острів Хортицю, де відбувалося занурення. На цей раз ми вивчали історію і українську мову, що не дивно.

Нам показали Запорожську Січ, музей про Хортицю, кургани… Проте найцікавішим виявилося те, що ти робив і дізнавався сам. І саме це краще запам’яталося.

За допомогою різних оригінальних завдань ми ніби на цілий день подорожували в вибране століття і досліджували його.

Ось, наприклад, у вівторок команди мали зробити на березі Дніпра макет шляху «із варяг у греки». Усі дуже старались: копали русло для річки, будували невеликі міста з піску і шукали чим би прикрасити свій витвір. Мені сподобався такий спосіб вивчення історії, тим більше, в цьому завданні тоді перемогла наша команда — «11288» :)

Ми викопали велике русло, а Чорним морем нам послужило Дніпро. Увесь шлях був метрів 10…

Та зробити макет — ще мало, потрібно було його достойно представити і розказати історію одного з міст, повз яке проходив цей шлях. Тож буквально за день ми вивчили історію великого історичного періоду Київської Русі!

Також ми досліджували різні релігії, а потім радили вибрати їх Володимиру Великому, як альтернативу язицтву, ставили невеликі постанови язицьких свят і обрядів. А ще знімали фільми про події, які відбувались на території України. Фільми незвичайні — в них не могли брати участь люди…

Загалом було весело і цікаво, тому що ти не сидів у душному класі і не вірив на слово вчителю — ти перевіряв усе на власному досвіді!

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2011

Теги: , , , , , , ,

            1,523

 


Автори сайту
avatar Маричка Денищук
Усі автори
Про автора