Шкільне життя

banner1

вівторок, Червень 1, 2021   |   Олексій Греков

Набір до 10-11 класів на 2021/22 навчальний рік

banner3
Відкрито набір учнів до 10-11 класів на новий навчальний 2020/21 рік!

Науково-природничий факультет

надає можливість підліткам, які мають схильність до вивчення природничих наук, зануритись у справжню наукову діяльність. Учні виконують дослідницькі проекти безпосередньо в наукових лабораторіях Національної Академії наук України.
Учні вчаться працювати з великими об’ємами інформації, визначати дослідницьку проблему, знаходити шляхи та способи її вирішення, логічно й послідовно формулювати висновки та правильно викладати свої дослідницькі надбання у конкретному продукті – виступі на науковій конференції або у науковій статті.

Факультет бізнесу та менеджменту

допомагає підліткам пройти всі кроки від зародження бізнес-ідеї до втілення її у проект, який може стати власною справою. Викладачами є експерти-практики — успішні власники бізнесу, тож учні отримують не суху теорію, а «живі» знання та навички у форматі бізнес-тренінгів, майстер-класів, ділових ігор та практики в стартапах.
Навчальні курси спрямовані на розвиток підприємницького мислення, ефективної роботи в команді, мистецтва самопрезентації а також знайомлять майбутніх підприємців із тонкощами відкриття власної справи, юридичними та психологічними аспектами створення та ведення бізнесу.

Факультет медіатехнологій

надає можливість підліткам ознайомитись зі сферою медіа, яка об’єднує багато напрямів та спеціальностей: кіно, театр, друковані видання, журналістика, архітектура, дизайн та інші. Основним методом навчання є проектна робота. Кожен проект триває один триместр та охоплює всіх учнів факультету.
Кожен учень за 2 роки навчання може спробувати себе в багатьох професійних ролях та набути навички та вміння, що притаманні різним професіям, поряд із навичками командної роботи, аналізу даних, а також презентації та захисту кінцевого продукту.

Факультет соціальної активності

готує справжніх мультипрофесіоналів майбутнього. Учні вивчають історію, право, психологію, менеджмент, основи економіки, соціологію, журналістику. Багато уваги приділяється риториці, відпрацюванню навичок ефективного спілкування, ведення перемовин, фасилітації, медіаіції.
Кожний курс побудований на розв’язанні реальних кейсів, ініціюванні та реалізації проектів, парній та груповій роботі, рольових іграх та симуляції, дискусіях та дебатах.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2021

            4,868

Додати коментар


Автори сайту
avatar Олексій Греков
Усі автори
Про автора