Наші досягнення

eoio1

вівторок, Грудень 28, 2010   |   Оксана Балакшина

Київські школярі подарували дітям-аутистам сувеніри

Учні та керівництво київської приватної школи «Афіни» привітали дітей-аутистів – вихованців «Школи життя» з новорічно-різдвяними святами, передає кореспондент ІА «Світ освіт».

Вчителі та учні школи «Афіни» подарували дітям-аутистам сувеніри та одяг, а також передали кошти, зібрані під час благодійного ярмарку. «Всі ми не повинні бути чужі до милосердя. Я вам бажаю, щоб у новому році у вас було все тільки гарне», – зазначив Олексій Греков, директор школи «Афіни», яка вже кілька років допомагає «Школі життя».

«Ми дуже дякуємо всім за допомогу, за будь-яку допомогу. Допомагаючи нашим дітям, ви робите велику загальну справу і робите наше суспільство більш цивілізованим. Тому що в усьому світі такі діти є. І ми вчимося багатьом речам у наших дітей», – зауважила директор та засновник «Школи-життя» Марія Щибрик.

Довідка: У «Школі-життя» більше 50 дітей проходить корекційне навчання. У навчальному закладі функціонує 5 груп, розподілених за віком та інтелектом. У класі з десятьма дітьми працює вчитель та два асистенти.

Джерело: http://www.osvita.com/uk/news/27-12-2010/1293452404/

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2010

Теги: , , , , ,

            1,198

 


Автори сайту
avatar Оксана Балакшина
Усі автори
Про автора