Наші досягнення

даша-1

неділя, Червень 2, 2013   |   Валентина Безпала

Як корабель назвеш, так він і попливе

Мабуть кожна людина хоча б раз в житті задумувалась над значенням свого імені.

В чому таємниця твого імені? Таке  завдання отримали другокласники. І вони почали активно цікавитися. Адже кожне ім'я має свою історію і щось таки значить. Переконатися у цьому та почути цікаві історії ми мали змогу на уроках української мови та літератури, де учні презентували свої проекти підготовлені протягом тижня.

Заітова Даша занурила нас в історичну минувшину походження свого імені. Ми дізналися, що її ім'я прийшло з Давньої Персії від імені перського царя Дарія . Отже, в  перекладі з давньоперської воно значить сильна володарка. І справді, Даринка має сильний, вольовий характер.

Маргарита нам відкрила таємницю свого імені, яке прийшло з латинської мови та означає перлина, перламутр.

Географія походження імен все розширювалася. Наприклад, імена Олег та Ольга мають скандинавське коріння, що в перекладі — святий, свята.

Ім'я Катерина походить з грецької мови та означає світла, надійна, дружелюбна. Тому Катруся вміє з усіма товаришувати. А ще, займається кінним спортом, бо любить цих тварин.

Історія кожного учня була вислухана дуже уважно.  Бо ці історії допомогли дітям краще пізнати одне одного, зрозуміти який вплив має ім'я на  характер та особистість.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2013

Теги: , ,

            2,269

 


Автори сайту
avatar Валентина Безпала
Усі автори
Про автора