П’ятниця, 23 Квітня, 2010   |   Школа Афіни

Я козацького роду

20100425_kozak_1Перед весняними канікулами представники історичного клубу «Машина часу» відвідали дитячу конференцію «Я козацького роду», яка звернула увагу на славетне минуле кожного українця.

Легка і привітлива бесіда йшла між дорослими і малими учасниками. Кожній дитячій історії про часи козаччини, вигаданої чи справжньої, приділялася належна увага.

Також ми дізналися про надзвичайно цікавий табір «Козацька фортеця», який щоліта збирає дітей з різних куточків України, і на протязі зміни сучасні козаки мають можливість спробувати на смак січове життя під відкритим небом, вдалині від рутини міста. До речі, переможці конкурсу на найкращу історію отримають шанс потрапити у табір «Козацька фортеця»! А кожен, хто задавав питання, отримав книжку чи журнал у подарунок.

Серед присутніх були такі відомі люди як Олександр Лірник, Володимир Шерстюк, Анатолій Матвійчук, Раїса Недашківська та керівник табору Тарас Лемешко.

20100425_kozak_2Вся конференція була пронизана духом патріотизму. Олександр Лірник розказав нам байку «Про жида Лейбу», а Анатолій Матвійчук свої вірші. А закінчилося все справжнім українським фуршетом: хліб з салом, солоні огірки та помідори, куліш, квас та інші національні страви порадували нас після спогадів про минуле.

Ми були у захваті від приємної та відвертої атмосфери,цікавих історій та неперевершеного інтер’єру музею Літератури України…