Понеділок, 18 Березня, 2019   |   Школа Афіни

Готуємо до Майбутнього

Триместрові іспити — «фішка» 4 ступеня. Це спосіб реалізувати технологію продуктивного навчання, освітніми цілями якого є отримання конкретного продукту в результаті самостійної предметної діяльності учня.

Так, цього року 7-класники перевтілювалися у видатних винахідників та доводили важливість своїх відкриттів для людства. Також вони були власниками турагенцій та розробляли оригінальні тури, презентуючи їх на власних сайтах. 8-класникам довелося створювати стартапи із розробки настільних ігор, а також стати учасниками екологічного конгресу, присвяченого проблемі зникнення видового різноманіття. 9-класники ж спробували себе у ролі миловарів. Вони не тільки розробили концепцію, виготовили запашне та безпечне для здоров’я мило, а й створили PR-кампанію для просування свого товару на ринку.

Суспільство XXІ століття потребує людей, які вміють самостійно набувати необхідних знань, уміло застосовують їх на практиці, грамотно працюють з інформацією. І наші триместрові іспити готують учнів саме до таких викликів.