П’ятниця, 8 Листопада, 2013   |   Школа Афіни

“Географія життя відомої людини”

Любі учні третіх і четвертих класів, нагадую вам, що наступний тиждень – тиждень географії (з 12.11 до 17.11). Тому пропоную вам взяти участь у розробці нового міжпредметного проекту “Географія життя відомої людини” (поета, письменника).

Проект передбачає короткий усний виступ (на 2-3 хвилин) з ілюстрацією карти України чи світу із зазначенням місця народження, роботи, отримання освіти, інших життєвих віх вибраної вами людини. В проекті обов’язкова коротенька географічна інформація про ті міста чи країни, де перебував вибраний вами діяч. І прокладений це шлях на карті.

Така карта є в узагальненому вигляді (дивись тут).

“Карта письменників була створення для того, щоб всім показати, що колись українська мова була на всіх теренах України, у всіх регіонах. Мова пережила всі заборони і всі страти. Всі патріоти говорили і думали нею, як казала Леся Українка “Говорити було заборонено, але думати нею ніхто не забороняв”. Тому хто хоче розмовляти українською-солов’їною жодні закони не заборонять цього робити.”

Мета нашого проекту – не лише привернути вашу увагу до мови, а й розвинути образне уявлення про життя письменника і місцевість, де він перебував, установити зв’язок літератури із життям. Адже дорогами, якими ми зараз ходимо, колись ходили вони…

Проект ви можете виконати як вдома, так і в школі на клубі «ЗУМ» (у четвер і п’ятницю).

Бажаю всім творчих успіхів!