Наші досягнення

20100222_02_2

неділя, Лютий 7, 2010   |   Елена Терёшина

Цей загадковий світ

20100222_02_2Світ навколо тебе. Завершився великий тематичний розділ — «Рослини». Як результат — найкращі проекти та творчі роботи сформували стінгазету «Вивчаємо рослини», яка прикрашає тепер наш кабінет. Варто зауважити, що газету оздоблювали самі учні!

А тим часом ми почали вивчати новий розділ — «Тварини».

Який великий і різноманітний тваринний світ! Що цікавого відбувається тут?

Учні 3а класу підготували проекти «Органи захисту у тварин» та «Змагання за участю тварин»

Ми довідалися про кінні перегони, бої богомолів, змагання тарганів, поспівчували бикам у кориді та родео. Дізналися, що існують бої верблюдів — відносно гуманні змагання, які відбуваються в Туреччині, здивувалися перегонам… слимаків.

20100222_02_1

А як захищаються тварини? Окремі види птахів і рибок групуються в щільні зграї, що створює ілюзію однієї великої тварини. А лисиця вправно замітає сліди хвостом. Хамелеон і гекон змінюють забарвлення. Їжак не тільки висуває голки, а й викачується у власних фекаліях і смердить своєму «ворогу» як скунс. :) Чи знали ви, що їжаки наколюють на голки недопалки цим, вважають, вони позбавляються від паразитів. На їжака не діють такі отрути як миш’як, сулема, опіум і синильна кислота.

Не варто тривожити скунса! Маленьке смугасте звірятко спочатку попередить ворога – вигне спину і голосно клацне зубами, а потім — бережись! Скунс повернеться спиною, підніме хвіст і секретом анальних залоз точно поцілить у мішень з відстані 2-3 м! 0,000000000002 г пахучої речовини досить, щоб одяг помічений скунсом можна було викинути. При попаданні в очі ця рідина викликає тимчасову сліпоту.

Ці та багато інших цікавих фактів ми відкрили для себе. А скільки ще загадок природи чекають на нас!

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2010

Теги: , , , ,

            1,919

 


Автори сайту
avatar Елена Терёшина
Усі автори
Про автора