Шкільне життя

леди

понеділок, Вересень 16, 2013   |   Женя Грекова

Cambridge English Exams

Шановні батьки!

Вітаємо! З початком нового навчального року, Приватна школа «Афіни» бере участь у програмі Cambridge English Schools.

Школа підписала Меморандум про співпрацю з двома освітніми департаментами всевітньо відомого університету Кембридж, а саме з видавництвом Кембриджського університету, Cambridge University Press, а також з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету, Cambridge English Language Assessment. Ця програма пропонує інтегрований підхід до вивчення англійської мови, що використовує інтерактивні навчальні матеріали та мовні мовні кваліфікації, що відповідають міжнарожним освітнім стандартам.

Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес Ваших дітей відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference).

Екзамени Cambridge English створені для поступового вдосконалення англійської мови від початкової до молодшої школи. Починаючи з Young Learners: Starters (2й навчальний рік), Young Learners: Movers (4й навчальний рік) та Young Learners: Flyers (5й клас), у середній та старшій школі Ваша дитина має змогу отримати сертифікат Сambridge English: Key for Schools (7 клас), Cambridge English: Preliminary for Schools (9 клас) та  Cambridge English: First for Schools (11 клас), які допоможуть Вашим дітям у вступі до найкращих університетів світу та працевлаштуванні у міжнародні компанії. До того ж сертифікати Cambridge English: Preliminary for Schools та  Cambridge English: First for Schools визнані Міністерство освіти і науки України та звільняють учнів від складання Державної підсумкової атестаціїї у випускних класах і гарантують максимальний бал (12 балів) в додаток до атестата про шкільну освіту.

За Вашим бажанням Ваша дитина має змогу протягом цього навчального року підготуватися та наприкінці року скласти іспит відповідного рівня.

Програма Cambridge English Schools—це міжнародна ініціатива. Приватна школа «Афіни» має почесний статут учасниці даного освітнього проекту та ми вдячні Вам за довіру до нашої школи у навчанні Ваших дітей.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2013

Теги: , , , , , , , , , ,

            2,669

 


Автори сайту
avatar Женя Грекова
Усі автори
Про автора