Понеділок, 14 Листопада, 2011   |   Школа Афіни

Афінський кінозал. Серія перша

Фотографія – це правда,
А кіно – це правда 24-ти кадри в секунду!

Жан Люк Годар

Розумне дозвілля… Яке воно? Усі ми любимо весело проводити час, проте чи завжди ми робимо це з користю для нас або ж для тих, хто знаходиться поруч з нами.

Відповідь на це запитання неоднозначна та непроста. Пограти у футбол, поганяти на велосипеді, посиділи за розмовами з друзями або ж поклацати телевізійним пультом? Кожен обере своє…

Здавалося б, провести вільний час (а нам його завжди так не вистачає!) перед екраном телевізора  банально, проте інколи й тут ми можемо почерпнути щось корисне, цікаве, важливе та невідоме нам. Ні, це зовсім не означає, що ми повинні переглядати лише документальні фільми та інтелектуальні передачі на зразок “Що? Де? Коли?”, бо навіть звичайний малобюджетний фільм може чогось навчити, змусити нас замислитись над елементарними речами, як – от: допомога, віра, дружба…

Мабуть, у кожного з нас є свої улюблені фільми, так би мовити, “телевізійні фаворити”, переглянувши які, ми обов”язково рекомендуємо їх подивитися іншим. Я не виняток. Саме це я пропоную зробити Вам, любі афінята!

Отже, ласкаво просимо усіх до “Афінського кінозалу”. 

Серія перша.

Що необхідно зробити, щоб змінити світ на краще? Саме про це розповість нам фільм Мімі Ледер “Заплати іншому” (“Pay it Forward”).

Ідея цього фільму настільки ж проста, наскільки важка в своїй реалізації. Так, безумовно, змінити світ – невимовно складна задача, і як говориться в одній із притч: “Людина надто слабка для того, щоб змінити світ, все, що вона у змозі змінити, – це саму себе”.  Отож,  обов’язково перегляньте цей фільм, і Ви усвідомите просту істину та полюбите це життя! Зробіть цей світ кращим, як це зробив маленький школяр Тревор.

І ще одне, але дуже важливе зауваження: переглянувши фільм, будь ласка, напишіть свої міркування на тему “Що необхідно зробити, щоб покращити цей світ?”  у вигляді невеличкого твору або ж есе! (Творчі роботи здайте Оксані Степанівні)

Дякую і приємного перегляду!