Про школу

шевченко-1

неділя, Червень 2, 2013   |   Людмила Шереняк

З Шевченком у серці

Шевченко близький і зрозумілий кожному корінному українцеві, як своїми поглядами на життя, своїми болями і бідами, так і мріями про волю, родину, затишну хатинку в саду.

У нашій шкільній родині родині березневими днями відбулися шевченківські читання, виставка дослідницьких робіт учнів про життя і творчість Тараса Григоровича,  літературний вечір «З Шевченком у серці». Метою низки заходів було об'єднання усіх небайдужих до шевченкового слова. Побачити крізь призму часу умови у яких жив і творив митець.

Чимало учнів брало активну участь у підготовці і проведенні ряду заходів. Особливо хотілось би розповісти про літературний вечір, до якого учні готувались ретельно: працювали над художнім образом твору, відточували акторську майстерність, продумували і готували костюми...

Шевченківські читання — це , звісно, не змагання, проте хочеться відзначити найкращих: Дядченко Дарину, Горобець Олександру, Ель-Хойжарі Меліссу, Маловичко Єлизавету, Заєц Марію та Лещенко Вікторію.

Всі учасники дійства отримали безцінний досвід, море емоцій і вражень, а ще поїздку «Київськими шляхами шевченка». Відвідали меморіальну-літературну музей-світлицю, «Шевченкову хату», а от погуляти парком та бульваром Шевченка завадила погода. Та це нас не засмутило, ці місця ми таки відвідаємо найближчим часом.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2013

Теги: ,

            988

 


Автори сайту
avatar Людмила Шереняк
Усі автори
Про автора