Шкільне життя

п`ятниця, Вересень 1, 2017   |   Наталья Галымова

Вибори тьюторів на II ступені

Вітаємо  учнів другого ступеня  з початком  захоплюючої подорожі по Країні Знань. Бажаємо натхнення, допитливості та прагнення до відкриття нового. Запрошуємо учнів 3-4 класів на вибори тьюторів, які відбудуться 7, 8 вересня. Отже, знайомтеся! Цього року тьюторами на ІI ступені будуть:

Вороніна Віра Сергіїївна, Кутєпова Вікорія Юріївна, Чайковська Катерина Володимирівна, Шереняк Людмила Анатоліївна, Галимова Наталія Василівна, Мішкіна Олеся Сергіївна, Семенюк Яна Володимирівна, Завгородня Анна Анатоліївна, Дока Анна Валеріївна.

Вороніна Віра Сергіївна
Моя спеціальність — вчитель початкових  класів. У школі «Афіни» я працюю вже 17 років. Виховую дітей, займаюсь творчою діяльністю, спілкуюсь із колегами та батьками, допомагаю молоді. Отримую від усього максимальне задоволення. Якби не обрала свій фах, я б займалася акторською майстерністю. У найближчі роки планую багато мандрувати, читати, бути корисною родині та школі, зберегти те, що маю. Мене надихає природа, спілкування з людьми, моя родина.
Собко Вікторія Юріївна
Копия Вика Моя спеціальність — вчитель математики, економіки та інформатики. У школі «Афіни»  я навчаю дітей, займаюсь саморозвитком та отримую від цього задоволення. Якби  не обрала свій фах, я б  працювала у сфері маркетингу. У найближчі роки  планую  постійно вдосконалювати свої професійні знання та вміння, вивчити англійську мову та в подальшому викладати математику англійською, здійснити подорож до Італії, вийти заміж та стати мамою. Мене надихає  посмішка дитини, цікаві книги, море, гори, сім'я.
Чайковська Катерина Володимирівна
IMG_20170825_151643_538 Моя спеціальність  – вчитель німецької та англійської мов. У школі «Афіни»  я насолоджуюсь спілкуванням з дітьми, працюю, вчу і вчусь. У найближчі роки  планую якомога більше прочитати цікавих книг, відвідати якомога більше країн, навчитись їздити верхи, вдосконалитись в своїй професії та просто жити з задоволенням.
Шереняк Людмила Анатоліївна
Моя спеціальність — вчитель молодших класів, вчитель української мови та літератури.  У школі «Афіни» я вчуся і вчу мову рідну берегти, любити і поважати; відкриваю нові горизонти творчого потенціалу малих афінян, створюю затишок і підтримую порядок у всьому, що мене оточує... Якби  не обрала свій фах, я б  стала пілотом; дизайном інтер'єру, флористом; екологом та агрономом; цілителем-травником. У найближчі роки  планую знайти і успішно закінчити курси дизайну, вивчити польську мову та отримати диплом тренера з тьюторства, зайнятись йогою й освоїти тайський масаж, більше читати, знайти можливість для подорожей (Тибет, Тайвань, Грузія, Голандія...) Мене надихає  щира посмішка, незіпсована цивілізацією природа, зустріч з цікавими людьми, подорожі, веселі та повчальні фільми, історії з життя.
Галимова Наталія Василівна
Моя спеціальність — вчитель початкових класів. У школі «Афіни» я навчаю дітей і одночасно навчаюсь сама. Якби  не обрала свій фах, я б займалася дизайном інтер’єру чи квітів. У найближчі роки  планую продовжувати розвиватися і самовдосконалюватися, мрію зробити затишним і комфортним своє гніздечко, вирушити у навколосвітню подорож і отримати 100% порцію адреналіну від позитивних вражень... Незалежно від часу — любити і бути коханою, відчувати гармонію світу і радості. Мене надихає чашка улюбленої кави і ще один крок до мрії.
Мішкіна Олеся Сергіївна
 IMG_3492 Я— соціальний педагог, практичний психолог, куратор 4 класу. Освіта — НПУ ім. Драгоманова. Соціальний педагог. Практичний психолог. В “Афінах” працюю, набуваю нових знань та вмінь 4 рік. Мене надихають щирі люди, сміх, книги, вихованість, музика, ідеї. Якби я не була вчителькою, то хотіла б стати кінокритиком, музичним критиком. Найближчим часом планую:1 Підвищити рівень практичних знань в галузі психології.
2 Освоїти латиноамериканські танці.
3 Вивчити іноземні мови.
4 Багато подорожувати та знайомитись з іншими культурами та традиціями.
5 Самореалізуватися.
Семенюк Яна Володимирівна
 20170726_201849 Моя спеціальність – практичний психолог. У школі «Афіни» я працюю, вчуся, креативлю, вже 11 років. Якби не обрала свій фах, то працювала б ресторатором. Найближчим часом, планую мандрувати, дізнаватися щось цікаве зі своєю родиною та ділитися здобутими знаннями та враженнями зі своїми тьюторантами. А також підвищувати й надалі теоретичні та практичні знання.
 Завгородня Анна Анатоліївна
IMG_20170524_103931 Моя спеціальність — перекладач німецької та англійської мов. У школі «Афіни» я другий рік викладаю німецьку мову. Якби не обрала свій фах, то займалася б математикою:) Саме вона мене надихає...А також ясне блакитне небо вдень і зоряне вночі. У найближчому майбутньому я б хотіла комусь дійсно допомогти, здійснити кругосвітню подорож, вивчити іспанську мову, досягти професійних результатів та побачити полярне сяйво.
Дока Анна ВалеріївнаS70831-120948(1) Моя спеціальність — вчитель хореографії, викладач фахової дисциплін. У школі «Афіни» я займаюсь фізичним та духовним розвитком особистості. Якби не обрала свій фах, я б займалася легкою атлетикою, баскетболом, мистецтвознавством. Все моє життя — це спорт. У найближчі часи планую вивчити іспанську мову, самовдосконалюватись та розвиватись, відкрити свою справу.  Мене надихають запальні люди,  непередбачувані життєві ситуації, море та музика.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2017

Теги: , , ,

            939

 


Автори сайту
avatar Наталья Галымова
Усі автори
Про автора