Шкільне життя

GAMSAT-Tutor-1024x384[1]

п`ятниця, Серпень 26, 2016   |   Татьяна Василёва

Вибори тьюторів на 5 ступені

Шановні наші найстарші молодші співробітники! Ми з нетерпінням чекаємо на Вас на V ступені! Традиційно на початку року  відбудеться важлива та хвилююча подія - вибори тьюторів5 вересня зранку кожен із вас отримає картки для голосування (цього року їх буде 5). 

Просимо ознайомитися із переліком тьюторів та цікавими фактами про них. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам швидше зорієнтуватися та зробити правильний вибір.

Отже, цього року тьюторами учнів 5 ступеню будуть:

Андрій Петрович Руденко

 Руденко

У школі «Афіни» Андрій Петрович навчає та навчається, а у найближчі 5 років планує не заважати учням школи жити повноцінним життям, хоче зрозуміти своє призначення та спробує зробити так, щоб у житті було все ок!

Якби він не став викладачем, то допомагав би міліардерам ставати мільйонерами.

Андрія Петровича надихають весна, тепло та гарні дівчата!

Знак Зодіаку: Скорпіон.

 

 

Вікторія Олександрівна Красюк

 Или Красюк

У школі «Афіни»Вікторія Олександрівна навчається, розвивається, організовує, спілкується, пропонує іншим користуватись своїми знаннями та досвідом.

У найближчі 5 років планує винайти засіб Макропулоса (адже страшно, коли батьки старіють), відвідати острови Фіджі та місто Мачу-Пікчу, віддавати багато часу власному сину, дарувати йому ніжність та підтримку, а також вийти заміж за коханого!

Вікторію Олександрівну надихають розумні щирі добрі вродливі люди, любов до сина, мами, друзів, мандри та океан.

 

Володимир Янович Звиняцьковський

 Звиняцковский

У школі «Афіни»Володимир Янович намагається перетворити «навчання» з абсурду на щось більш-менш осмислене.

Якщо планувати найближчі 5 років, то Володимир Янович у 1-й рік — хоче допомогти хоч деяким з 11-класників прожити його (рік) весело, натхненно і без зайвих стресів; у 2-й рік — бажає здійснити безболісний (для себе і для школи) вихід на пенсію і дописати книжку про Київ ХІХ ст., а також видати її з гарними картинками; у 3-й рік — хотів би написати й видати книжку спогадів про те, як він був тьютором; у 4-й рік — хоче спробувати налагодити навчання тьюторству молодих учителів; а у 5-й рік — воліє стати вправним автором детективних романів, і всі ці 5 років хоче залишатися живим і здоровим.

 

Тетяна Миколаївна Васильова

 Васильова

У школі «Афіни»Тетяна Миколаївна займається тьюторством, а у найближчі 5 років планує побачити Північне сяйво, погладити живого вомбата, завести скотч-тер'єра (та ще одного кота), прогулятися у центральному парку Нью-Йорка та придбати Міні Купер старого зразка.

Якби вона не стала психологом, то займалася би фотографією.

Тетяну Миколаївну надихають коти, варення, книжки, 10 годинний сон.

 Тетяна Едуардівна Швець

Швець

У школі «Афіни»Тетяна Едуардівна робить те, що подобається їй і афінятам, а у найближчі 5 років планує опанувати професію тренера, досконало оволодіти польскою мовою, вивчити англійську, написати монографію, відвідати нові країни, в яких не була.

Тетяну Едуардівну надихають нові можливості!

Знак Зодіаку: Овен.

 

 Віктор Авенірович Задоянний

 Задоянный

У школі «Афіни» Віктор Авенірович навчає тих, хто бажає, науковому мисленню та хіміко-фізичним дисциплінам. У найближчі 5 років планує створити школу молодого вченого, організувати курси «Безпека родини», створити магазин речей для людей, що повернуті на науці, мати більше вільного часу для спілкування з друзями та родиною і купити автомобіль.

Якби він не став викладачем, то був би лікарем або зав. лабораторією на підприємстві.

Знак Зодіаку: Козеріг-мавпа.

Інна Олександрівна Ведмідь

 Processed with VSCO with q2 preset

У школі «Афіни» Інна Олександрівна навчає і навчається у колі однодумців, а у найближчі 5 років планує робити все для того, щоб всі її сфери життя лише прогресували і набували все більш яскравих барв:)

Якби вона не стала викладачем, то займалася б журналістикою, філологією або медициною.

Інну Олександрівну надихаюсть близькі люди, подорожі, цікаві зустрічі, нові неочікувані проекти, іноземні мови, кулінарія, футбол, вишні, чорний шоколад і кориця))

А також Надія Олегівна Тістол, Юрій Олексійович Денисенко, Денис В'ячеславович Гороховський.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2016

            1,042

 


Автори сайту
avatar Татьяна Василёва
Усі автори
Про автора