Понеділок, 12 Жовтня, 2015   |   Школа Афіни

Великі математики, про яких потрібно знати

Математика – дуже серйозна наука, за правилами якої  рухаються літаки та поїзди, грають музичні інструменти і створюються твори мистецтв. У математиці все має свій початок, порядок, все підпорядковано правилам і законам. Всі визначення, правила, завдання, формули, теореми узаконені Великими математиками. А скільки цих великих людей? Чому вони витратили роки життя на відкриття? Хто вважається королем математики? Хто заточив себе на 7 років у чотирьох стінах, щоб знайти рішення теореми? Хто в дитинстві зміг за секунди порахувати суму чисел від 1 до 100?

На ці та інші цікаві питання знайшли відповіді наші юні математики – третьокласники на уроках практичної математики. Біографії великих математиків і їх унікальні відкриття діти представили у вигляді міні – проектів, презентацій та усних доповідей. На уроці панувала атмосфера інтересу і відкриття нового. Було видно, що учні захоплюються розумом і винаходами учених. Так, це Великі вчені, про  яких  потрібно знати.

Відкриття! А що потрібно знати, щоб зробити відкриття?  А потрібно просто  любити математику  так,  як любив її кожен з Великих математиків!