Про школу

images

неділя, Грудень 29, 2013   |   Татьяна Ефремова

Тварини взимку

Лютої зими багато птахів потерпає від голоду. Узимку мало для них корму. Синиці, повзики збираються у зграйки і перелітають з місця на місце в пошуках насіння різних рослин.

З далекої півночі прилітають до нас зимувати сіренькі чечітки. У них груди малинові й червона шапочка на голові. Птахи літають зграями, спритно лазять по деревах. Причепиться пташка на тонесеньку гілочку берези вниз головою і смакує насіння.

З'являються омелюхи. Вони прилітають до нас з північних ялинових лісів. Кожен омелюх з'їдає за день більше ягід, ніж важить сам.

З першим снігом  з'являються в наших краях снігурі. Їх можна впізнати по яскраво червоних грудках. Птахи ласують плодами горобини.

Деякі осілі птахи — сороки, галки, ворони, які можуть поїдати найрізноманітнішу їжу, прилітають ближче до людських осель, де знаходять поживу на смітниках, у дворах.

Узимку життя птахів залежить від того, чи знайдуть вони корм. Кожен знас може допомогти їм пережити холодні часи. Тому найпростіша годівничка може врятувати пташине життя.

Багато цікавого можна спостерігати в житті звірів узимку в природі. По-різному переживають вони зиму, особливо якщо вона дуже морозна й сніжна. У цей час їм як ніколи потрібна допомога людини. Люди роблять для тварин спеціальні годівниці. Якщо у Вас буде можливість, у холодні дні погодуйте білок і залюбки поспостерігайте за цими лісовими красунями.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2013

            4,745

 


Автори сайту
avatar Татьяна Ефремова
Усі автори
Про автора