Вівторок, 12 Березня, 2019   |   Школа Афіни

Святкові будні

Молодші співробітники школи «Афіни» завжди в захваті від наших свят, адже це саме те, що об’єднує всіх нас в одну велику родину. Ми шануємо наші традиції — відзначаємо свята за народними звичаями та обрядами. Але нам завжди хочеться познайомитися з досі не звіданим, довідатися, які свята є в наших сусідів.

Так, у школі «Афіни» разом ми святкуємо Хеловін у неперевершених образах, зустрічаємо Новий рік та Різдво за традиціями різних країн, долучаємось до святкування під час Великодня. Французький шарм, іспанський запал, німецька чемність та англійська гостинність – все це можна побачити у Школі «Афіни» під час Європейського фестивалю «Hola primavera».

Окрім свят, на 2 ступені ми влаштовуємо тематичні дні, як от «Детективна п’ятниця», коли кожен може уявити себе Шерлоком Холмсом; «Піжамна вечірка», де ми почуваємось, як вдома; «День розумника» з брейн-рингами, конкурсами, іграми; «Blogger`s day», — в цей день ми з’ясовуємо, хто такі блогери, дізнаємося про найвідоміших дітей-блогерів світу, лайфхаки, як стати блогером.

Автори: Катерина Чайковська,
Анна Завгородня, Олеся Мішкіна