Середа, 1 Травня, 2024   |   Школа Афіни

Суботня онлайн школа. Набір на 2024/25 навчальний рік

Якщо ви вимушено переїхали до інших країн та розумієте, що Ваша дитина на певний час залишиться за межами країни та буде відвідувати місцеву школу, ми пропонуємо Вам зберегти українські предмети та атестат завдяки відвідуванню нашої суботньої онлайн-школи. Оскільки одночасне опанування двох програм – української та закордонної – це велике навантаження для дитини, ми надаємо можливість опановувати предмети лише «українського компонента», а інші предмети зараховуємо за результатами навчання дитини в місцевій школі.

Предмети: українська мова та українська література (всі класи), історія України (5-11 класи), географія України (8-9 класи), право (9 клас), громадянська освіта (10 клас). Всі інші предмети зараховуються з табелів закордонних шкіл, класи повинні збігатися. Якщо в закордонній школі деяких предметів немає і ми не можемо перезарахувати оцінку, дитина отримує маршрутний лист для самостійного опановування предмета.

Атестація відбувається один раз в кінці року онлайн (травень-червень). В кожному класі є власний куратор. Діти навчаються щосуботи та мають 4 уроки. Тривалість занять: у 1-2 класах — 30 хвилин, у 3-4 класах — 40 хвилин, у 5-11 класах — 45 хвилин. Початок занять синхронізується з місцевим часом для різних часових поясів: Європа, США, Канада, Мексика тощо.

Річна вартість – 37 500 грн. Платіж можна здійснити раз на рік до 1 вересня або тричі на рік: до 1 вересня, до 1 грудня та до 1 березня.

Школа «Афіни» – одна з перших та найбільших приватних шкіл України. Ми працюємо 30 років, маємо понад 100 кваліфікованих педагогів, психологів, тьюторів, керівників творчих та спортивних студій, власну методологію викладання та розвитку дітей. Ми першими в Україні запровадили тьюторську модель та ігрові практики в навчальний процес, першими успішно завершили експеримент Міністерства Освіти і Науки України по змішаному навчанню.

Ми створюємо умови для продуктивної роботи онлайн, робимо все, щоб учень отримував знання, вчився самоорганізації й не втрачав почуття колективу. Для цього ми формуємо динамічні групи, включаємо дітей у спільну проєктну діяльність, залучаємо до дискусій, дебатів та ефективної комунікації з вчителями, тьютором та однолітками.

Для того, щоб дізнатися подробиці, пишіть нам на dn@athens.kiev.com або телефонуйте +380 67 412-85-35