Шкільне життя

timesrun_1496060203-1140x570

понеділок, Листопад 20, 2017   |   Наталья Галымова

Старт інтегрованого курсу «Час»

Увага! 27 листопада на 2 ступені стартує інтегрований курс «Час».

Що таке час? Чи потрібен він людині? Якщо б не було часу – жити було б легше? Люди не спізнювалися б, не нервували з приводу того, що вони чогось не встигають. Може той час і не потрібен? Про це і  не тільки можна дізнатися на інтегрованому курсі «Час».

Під час вивчення курсу учні 3 класу навчаться визначати час за годинником. За допомогою моделі годинника зможуть  виконувати різні завдання: читати по-різному час, який зображено на моделі; розміщувати годинну і хвилинну стрілки за вказівками вчителя.

Через виконання різноманітних завдань учні дізнаються назви днів тижня, місяців, пір року, їхній порядок за календарем, види календарів. Також отримають  розуміння часу: як правильно називати час англійською, німецькою або французькою мовами,  як орієнтуватися в частинах доби, які бувають годинники та як вони працюють.

Читаючи твори письменників третьокласники ознайомляться з художнім часом в літературному творі, суб'єктивним відчуттям часу у людини: воно може «тягнутися», «бігти», «пролітати», «зупинятися»; мить може «зупинитися», а тривалий період «промайнути». З літературних творів дізнаються про давні, сучасні, різноманітні календарі.

Чому доба 24 години, а рік 365 днів? Чому день змінюється ніччю? Відповіді на ці запитання теж можна отримати на інтегрованому курсі «Час».

Наприкінці курсу кожен учень зможе виконати цікаву творчу роботу. Але це поки що таємниця.

Автор статті Федорець М.В.

 

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2017

Теги: , , , , , , ,

            690

 


Автори сайту
avatar Наталья Галымова
Усі автори
Про автора