Шкільне життя

понеділок, Вересень 26, 2016   |   Марина Сущенко

Пригоди в Країні Фантазії

«Є люди, які ніколи не потраплять в Країну Фантазію, — промовив пан Кореандр.  А  є й такі, які можуть, але залишаться там назавжди. А ще є такі, які йдуть в Фантазію, а потім повертаються назад. Ось так, як ти. Саме вони і лікують обидва     ці світи».

«Нескінченна історія», Міхаель Енде

Кожен з нас у дитинстві мріяв про казкові пригоди — про можливість врятувати принцесу від страшних розбійників, або ж, навпаки, бути цією принцесою, яку треба врятувати, мріяв потрапити на безлюдний острів, пробиратися через непрохідні джунглі…

Чи знаєте ви, що бажання мають властивість збуватися?.. Першокласні афіняни напевно знають! У старовинному Голосіївському лісі діти потрапили у чарівну пригоду- квест, який повністю занурив малюків в магічний світ казки і зробив їх повноцінними персонажами незабутнього дійства.

Очі дітей світилися неприхованою радістю. Малюки повірили в реальність того, що відбувається: в лісі дійсно живуть Злий Чаклун і Гном Злодюжка, Богатир і Добра Чарівниця… І ще дуже важливо, що вони зрозуміли — від виконання отриманого ними завдання залежить доля останнього Яйця Дракона. Діти сміливо вступили в протистояння з різною нечистю: стріляли з лука, варили чарівне зілля, приймали участь у вогняному шоу, билися на лицарському турнірі… І отримали перемогу! А ще діти отримали неабияку насолоду від перебування в Країні Фантазії!

5 4 3 2 1

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2016

Теги:

            332

 


Автори сайту
avatar Марина Сущенко
Усі автори
Про автора
ё