Наші досягнення

понеділок, Січень 18, 2010   |   Андрей Руденко

Переваги та недоліки дистанційного навчання

Надія Тістол, учениця 11 класу:

В дитинстві я мріяла про «школу майбутнього», коли не потрібно ходити в школу, а лише вчитися. На жаль, через карантин ми три тижні не відвідували школу, втім, з іншого боку, я змогла відчути себе ученицею «школи майбутнього». Все, про що можна мріяти — консультації в скайпі, домашні завдання на сайті, можливість спілкуватися з вчителями в режимі он-лайн... Але насправді це не так просто, і всі ці три тижні я шкодувала про те, що ми зараз навчаємось вдома.

Домашніх завдань було забагато, тому важко було навіть визначити, що потрібно робити в першу чергу. Також я не звикла до консультацій у скайпі, тому що в мене і скайпу немає. І взагалі, всі недоліки дистанційного навчання полягають у тому, що немає живого спілкування з учителями і однокласниками, і карантин допоміг мені це зрозуміти. Школа — це не просто домашні завдання і оцінки, це дещо більше, і тому три тижні карантину — це страшно.

Головна перевага дистанційного навчання — можливість виконувати домашні завдання тоді, коли це зручно учням, тобто відсутність розкладу, а також чудова система, коли можна надсилати домашні завдання електронною поштою, можливість писати твори у «ворді», а не ручкою в зошиті (взагалі я вважаю, що, якби ми могли не писати, а друкувати твори, учні би писали їх набагато швидше).

Але якщо у нас буде другий етап дистанційного навчання, я думаю, він проходитиме простіше, тому що у вчителів буде можливість вдосконалити цю систему, а в учнів — звикнути до самостійного навчання.

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2010

Теги: , , , ,

            2,426

 


Автори сайту
avatar Андрей Руденко
Усі автори
Про автора