Середа, 12 Грудня, 2012   |   Школа Афіни

Подаруємо свято разом!

 “Счастье всего человечества не стоит слезы одного обиженного ребенка”
Ф. М. Достоевский

В прекрасному місті Умань, є невеликий будинок, в якому живуть чарівні діти. Вони такі самі, як і всі інші, але є в них одна особливість. В них немає рідних людей. Так сталося. З різних причин.

Ці діти, так само як і всі інші, вірять у дива. І нам дуже хочеться, щоб ці дива траплялися з ними частіше. Хлопчики і дівчатка  писали листи Святому Миколаю. Ми анітрохи не сумніваємось в тому, що Святий Миколай виконає їх прохання. Але ж в нього стільки багато роботи і, напевно, йому знадобиться наша допомога.

Для багатьох з нас, зовсім не важко, зробити подарунок маленькій дитині, а для мешканців уманського дитячого будинку це і буде справжнє диво. А просять вони наступне: солодощі, іграшки, зимове взуття, дівчатка, звісно мріють про косметику, а хлопчики марять машинками з радіо керуванням.

А ось що вони писала в листах до янгола-охоронця (мову оригінала збережено):

 Віталій.

 – Письмо Ангелу – Я мечтаю щоб у мене мама не пила и забрала мене додому. А ще хочу телефон, хотя знаю що у мене його не буде николы. Або колбасу

 Сергій

– Письмо ангелу – хочу магинтофон на касетах. И щасливу семью и вертолет на пульту

 Софійка

Письмо Ангелу – я хотела бы чтоб ангел принес мне в подарок парфюмерию и косметичку, а еще очень хочу чтоб меня забрали мои родители) 

 Вова

– Письмо ангелу не писал. Сказал что если мама не любит, то и никто не любит

 Христинка

– Письмо Ангелу – я хочу щоб мене забрали додому и ще я хочу бисер и леску

 Славік

–         Письмо Ангелу – машинку на пульту и запас батарейкив и братику трахтора с прицепом

 Якщо у вас є бажання і можливість, допомогти Святому Миколаю та взяти участь у передноворічній містерії, звертайтесь за телефоном:

(044) 249-70-54

(Юлія Миколаївна, Віолета Сергіївна, Крістіна Валеріївна).

 Акція триває!

Пам’ятаймо – щедрим бути модно!