Наші досягнення

1

четвер, Серпень 14, 2014   |   Людмила Шереняк

Планети сонячної системи. Їх характеристика і вплив на наше життя

Кожен з нас хоча б раз цікавився таємницями космосу. Які планети є супутниками Землі? Який вплив вони мають на Землю? Чому планети Сонячної системи мають саме таку назву?  Та багато іншої цікавої інформації підготував Ісаков Міша. Учень четвертого класу виготовив яскравий плакат-макет, яким ілюстрував свою розповідь. Легко і невимушено ділився знаннями про особливості планет земної групи — Меркурія, Венери, Землі і Марса. З’ясував, що вони мають схожі розміри і маси. Їх поверхні — кам'янисті. Вони поволі обертаються навколо своїх осей. У них мало супутників. На плакаті правильно продемострував розташування планет в порядку їх видалення від Сонця: МЕРКУРІЙ, ВЕНЕРА,ЗЕМЛЯ,МАРС,ЮПИТЕР,САТУРН, УРАН,НЕПТУН,ПЛУТОН.

Перші чотири планети — це і є планети земної групи. Серед них на сьогоднішній день виявлена тільки одна планета, на якій є розумні істоти — Земля. Меркурій переміщається з швидкістю думки. Він — бог торгівлі, охороняє людей в дорозі, занурює людей в сон, проводжає померлих в царство мертвих. Венера — богиня любові. Вона полонить всіх своєю красою. Другу від Сонця планету іноді називають сестрою нашої Землі, тому що вони дуже схожі своїми розмірами і масами.

Марс — бог війни, що несе загибель і руйнування. Серце лютого Марса радують тільки жорстокі битви. Планета червоного кольору. У неї два супутники — Фобос і Деймос, найбільша гора в Сонячній системі, слабка атмосфера. Відповідно до характеристик планет проявляється і їх вплив на наше життя...

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2014

            3,783

 


Автори сайту
avatar Людмила Шереняк
Усі автори
Про автора