Неділя, 14 Листопада, 2010   |   Школа Афіни

Особливості національного відпочинку

Альпін-парк "Лазанка"Навряд чи знайдеш хоч одну людину, яка б не любила відпочивати. Хтось відпочиває вдома, лежачи на дивані, хтось на дачі, жарячи шашлики, інші – зустрічаючись з друзями у найближчому парку…

А ми от любимо відпочивати активно! І зважаючи на це, на осінні канікули ми вирушили до готельно-відпочинкового комплексу «Чарівна долина», що знаходиться недалеко від Львова – західної столиці України.

Назва комплексу себе виправдала: неймовірно красива природа, доброзичливі домашні тваринки, різноманітні спортивні розваги, відмінний мотузковий парк – все це надзвичайно нас потішило.

Але нам все одно не сиділося на місці. На Львівському іподромі ми каталися на скакових конях, в аквапарку занурювалися в гаряче літо, їздили на екскурсію в історико-ландшафтний комплекс “Місто-фортеця Тустань” та на водоспад Кам’янка, на джипах долали бездоріжжя україно-польського кордону, приймали участь у захоплюючому фотоквесті Старим містом Лева, в Костьолі Петра і Павла Ордену Ієзуїтів споглядали театралізоване дійство «Ніч з привидами», просто прогулювалися вечірніми вулицями, насолоджуючись надзвичайною атмосферою старовини…

Якщо спитати нас, чи хочемо ми ще раз відвідати Львів, ми звичайно відповімо: «ТА ТО Є ТАК!!!» Адже це найчарівніше, найнесподіваніше, найзагадковіше місто, в яке хочеться повертатися знову і знову.

Тож, до нових зустрічей у Львові!