Четвер, 2 Травня, 2024   |   Школа Афіни

Онлайн Школа «Афіни». Набір на 2024/25 навчальний рік

Онлайн школа «Афіни» – це ідеальне рішення для батьків, що вимушено переїхали в інші міста України чи за кордон та бажають продовжувати якісну шкільну освіту дітей дистанційно.

Наша онлайн школа забезпечує повноцінне онлайн навчання з «живими» педагогами та постійною тьюторською підтримкою.

Учні об’єднуються в динамічні навчальні групи, які можуть бути різними для різних навчальних активностей. Зазвичай кількість учнів в онлайн групі не перевищує 10 осіб, оскільки ми прагнемо приділяти максимальну увагу кожному учню.

Процес навчання складається не тільки з навчальних занять, але включає й проєктну діяльність, предметні тижні, студії, майстер-класи, триместрові іспити та практикуми.

У кожного учня є особистий електронний кабінет, де дитина та її батьки можуть побачити актуальний розклад занять, завдання по предметах, інформацію про відвідування занять та отримані заліки, коментарі вчителів та тьюторів.

У кожної дитини є тьютор, який допомагає вчитися та тримає зворотний зв’язок із батьками.

У залежності від класу, учень має 5 або 6 повноцінних онлайн уроків 5 разів на тиждень, а також обов’язкові зустрічі з тьютором. Школа пропонує різноманітні факультативи та студії для поглиблення знань, вивчення додаткової мови або творчості. Початок занять синхронізується з місцевим часом для різних часових поясів: Україна, Європа, США, Канада, Мексика тощо.

Ми створюємо умови для продуктивної роботи онлайн, робимо все, щоб учень отримував сучасні та якісні знання, вчився самоорганізації і не втрачав почуття колективу. Для цього ми формуємо динамічні групи, включаємо дітей у спільну проектну діяльність, залучаємо до дискусій, дебатів та ефективної комунікації з вчителями, тьютором та однолітками.

Навчальний рік складається з трьох триместрів:

  • I триместр – з 02.09 по 15.11,
  • II триместр – з 25.11 по 7.03,
  • III триместр – з 17.03 по 30.05

Мова навчання у школі — українська. З першого класу діти вивчають англійську мову та другу іноземну мову на вибір (німецька, французька або іспанська). Школа готує учнів до здачі міжнародних мовних іспитів (Cambridge English, Goethe-Institut, DELF) з отриманням відповідних сертифікатів. Школа «Афіни» має статус офіційного підготовчого центру Cambridge English.

Вартість навчання за рік становить 123 000 грн.

До цієї суми входить: навчання дитини, яке включає всі навчальні курси, зустрічі з тьютором, консультації, атестації, підготовки до ЗНО та ДПА, навчання на факультетах (для старшої школи), а також необхідні підручники в електронному вигляді.

Наш фінансовий відділ проконсультує вас щодо оформлення податкової знижки за навчання (якщо це необхідно). Сплата за навчання здійснюється тричі на рік: до 1 вересня, до 1 грудня та до 1 березня.

Отримати консультацію щодо вступу можна за телефоном +380 67 412-85-35 (адміністратор ДН).