П’ятниця, 3 Травня, 2024   |   Школа Афіни

Київська Школа «Афіни». Набір на 2024/25 навчальний рік

Освітня родина Школи «Афіни» оголошує набір на 2024/25 навчальний рік!

Школа «Афіни» – це цілий всесвіт: унікальні уроки та навчальні курси, факультативні студії, дві іноземні мови, всебічний розвиток дитини, тьюторська та психологічна підтримка, наші круті «занурення», шкільний театр, проєктна діяльність та безліч творчих ініціатив.

Навчальні групи в «Афінах» до 12 осіб. У кожної дитини є власний тьютор, якого вона сама обирає на початку кожного року. Ми пропонуємо батькам індивідуальне кейтерингове харчування для своїх дітей. На території Школи безпечно, працює система відеоспостереження, дотримані всі рекомендації МОН та МОЗ. Шкільна форма відсутня, вимоги до одягу — зручність, екологічність та функціональність.

Нашій Школі 30 років. Ми першими запровадили тьюторську модель та ігрові практики в навчальний процес, першими успішно завершили експеримент Міністерства Освіти і Науки України по змішаному навчанню.

Процес навчання складається не тільки з навчальних занять, але включає й вистави, екскурсії, предметні тижні, свята, студії, секції, ділові ігри, майстер-класи та практикуми-занурення.

Особисті електронні кабінети дозволяють учням спілкуватися з вчителями та контролювати процес свого навчання, а батькам — стежити за успіхами своїх дітей, замовляти їм харчування, а також контролювати витрати та іншу фінансову інформацію.

Глибина вивчення кожного предмету узгоджується з батьками і дитиною — виходячи з її здібностей та бажань. Діти забезпечені всіма необхідними підручниками та методичними матеріалами.

Старша школа (10-11 клас) є мультипрофільною. Учні можуть обрати один з п’яти «факультетів»: бізнесу та менеджменту, інформаційних технологій, соціальної підприємництва, медіатехнологій та природничо-науковий.

Отримати консультацію по умовах вступу можна за номерами:
+38 (044) 221-88-02
+38 (067) 412-85-54