П’ятниця, 8 Лютого, 2013   |   Школа Афіни

Майстер-класи до дня закоханих. Валентинка власноруч.

Зараз можна купити валентинку на будь-який смак і суму грошей.  І вірші більше власноруч писати на треба. У світі щорічно виробляють і продають не менше мільярда листівок для Дня святого Валентина. Але романтичні умільці  продовжують робити валентинки самостійно.

Отримувати валентинки дуже приємно – їх, як і любові, не буває багато. Просте паперове сердечко викличе посмішку і неодмінно підніме настрій, тому не скупіться і зробіть приємне всім, хто Вам дорогий, або хоча б симпатичний. Особливо таких знаків уваги потребують ті, у кого немає коханого. Подивіться, хто з Ваших друзів або родичів зараз самотній і ризикує залишитися в це свято без подарунка, зробіть їй чи йому приємне – подаруйте листівку.

Якщо ж Ви самі не закохані або пережили розставання, це все одно не привід відмовлятися від свята. Можна і потрібно зізнатися в любові і симпатії тим, хто хоч щось для Вас значить: батькам, братам чи сестрам, друзям, колегам і, може бути, навіть добрим сусідам. Є прекрасні слова в одній з пісень Костянтина Нікольського: «Как мало мы друзьям своим сказали – так много успевая говорить…»

Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас по скрап-букінгу.
Тема: “Валентинки до Дня закоханих”.

Дата проведення: 12 лютого 2013 року. Час: 15.20.
Записатися Ви можете у Арт-кафе “Там-там” на 4  поверсі.

Чим більше любові Ви даруєте, тим більше Вам повернеться. Навіть маленька листівка може обернутися вірною дружбою або великим почуттям.