Середа, 16 Лютого, 2011   |   Школа Афіни

Листи до Дня Святого Валентина

4 класЯк ви знаєте, День Святого Валентина – це день кохання. В цей день можна привітати тих, кого любиш, або згадати старих друзів, з якими ти давно не спілкувався,  і просто написати знайомим, з якими хотілося б налагодити стосунки.

Тому 4 клас написав свої листи до найближчих та найдорожчих людей.

Лист другу, якого я давно не бачила
Привіт, Анна-Маріє, я дуже скучила за тобою. Я б хотіла побачити тебе! Як там, в Японії? В мене все добре, в школі ми нещодавно зіграли дві вистави: «Alice in Wonderland» і «Вечера на хуторе накануне Рождества», в цих виставах мені дуже сподобалося грати. В нашій школі взагалі не буває сумно. Ми святкуємо багато свят: Новий рік, Різдво, День Святого Валентина, прихід зими та інші.
В Україні ще є багато цікавих фільмів. На день народження мого брата ми ходили на фільм «Бурлеск» – з Крістіною Агілерою та Шер. А потім ми пішли у ресторан, там смачно готують! Після цього ми святкували вдома. А як у тебе справи? Напиши мені.
Слободян Ліза, 4 клас

Лист брату
Привіт, Андрійко! Як поживаєш, що нового? Я дуже сумую за тобою.
Вітаю з наступаючим Днем Святого Валентина! Бажаю тобі дуже добре провести це свято. Щоб ти був здоровий, щасливий та завжди радісний!
Я дуже хочу, щоб ти скоріше приїхав до мене у Київ.
До побачення.
Даня Геліос, 4 клас

Лист дитині, яка загубила собаку
Привіт, Христя!
Я випадково почула, що ти загубила собаку, мені дуже шкода!
Я знаю, як це сумно – загубити собаку, в мене таке вже було. Якось ми всією сім’єю поїхали відпочивати на дачу з собакою, а наступного ранку вона померла.
Була б рада, якби ти завела собі нову собаку!
Бувай, чекаю відповіді!
Катя Чепурко, 4 клас

Лист старшокласнику
Дорогий старшокласнику! Вітаю тебе з Днем Святого Валентина, доброго тобі свята, бажаю щоб тобі у цей день подарували багато «валентинок».
Я у старшій школі недовго, але я тут добре усіх знаю та мені тут дуже подобається бути.
Якщо б у нашій школі не було старшокласників, було б дуже тихо та сумно. Та ще старшокласники роблять багато свят. Саме це робить нашу школу кращою за всі інші.
Ще старшокласники дарують нашій школі багато подарунків. Вони завжди допомагають, якщо ти щось не розумієш.
До побачення.
Бойніцька Софія, 4 клас

Лист учителю
Вітаю, дорогі вчителі! Я пам’ятаю, як я вперше прийшла до цієї школи.
Коли я вперше прийшла у школу «Афіни», я одразу познайомилася з Яною Володимирівною. Це була моя перша зустріч з вчителькою.
Потім я зустріла Марію Вільєвну, а у другому класі я познайомилась з Юлею Сергіївною. Вона навчала нас російській мові та літературі. Потім з Марією Вікторівною, вона навчала математиці. Я пам’ятаю, як ми, точніше, наш клас вчили сантиметри, тоді Марія Вікторівна принесла цукор, щоб ми зрозуміли, що таке сантиметри кубічні.
У третьому класі я познайомилася з Оленою Ігорівною, вона була нашим класним керівником.
Але у четвертому найкращі вчителі. Я бажаю усім вчителям усього найкращого. Щоб ваші мрії збувалися, та щоб ви залишалися такими ж гарними вчителями, як зараз.
Кіндра Крістіна, 4 клас