Шкільне життя

DSC08840

неділя, Вересень 17, 2017   |   Наталья Галымова

Лисогірськими стежками

Існує давня легенда, за якою землю оперізує змія, яка кусає себе за хвіст. Місце, де вона себе кусає, розташоване у Києві, а саме місце називається Лисою горою.

Учні четвертого класу відправились на пошуки цього таємничого та загадкового місця. Під час походу юні дослідники дізнались про походження назви гори та побачили споруди, які були створені у давні часи.

Ідучи лісними стежками, діти знайшли залишки старого форту, який побудував ще Петро І для оборони Києва від нападників із заходу. Цегляні залишки розповіли мандрівникам про те, що це було масштабне будівництво фортеці із складною системою тонелів — потерн та бастионів. Дійшовши до центру форту, діти влаштували відпочинок. Після невеликого перекусу  найдопитливіші пішли шукати «місця сили» Лисої гори. Минувши четверту, третю та другу потерни, діти звернули на стежку, яка привела їх до язичницького храму під відкритим небом. В центрі гори виднілося капище з ідолами древніх богів, яким поклонялися наші предки. Сьогодні — це місце відпочинку та місце, де природа  ділиться своєю  позитивною енергетикою.

По дорозі додому, ховаючись у високих деревах, дослідники побачили радіовежі, які у радянські часи слугували для прийому та блокування заборонених каналів. В наш час вони виконують роль для передачі мобільного зв'язку.

Автор статті: Рубан Наталія Сергіївна

 

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2017

Теги: , , , , , ,

            706

 


Автори сайту
avatar Наталья Галымова
Усі автори
Про автора