Шкільне життя

DSC_0680

понеділок, Вересень 28, 2015   |   Ольга Рухлова

Яскравий щоденник від яскравої мами

Школа «Афіни» була створена батьками для своїх дітей. І хоча щороку дітей стає все більше, а школі цього року вже виповнюється 21 рік, ми продовжуємо дотримуватися цінностей школи сімейного типу. І все найкраще, що створюють сучасні батьки для власних дітей, ми намагаємося впроваджувати у нашій школі.

Нововведенням цього року у тьюторському супроводі наймолодших «афінян» стане Яскравий щоденник. «Кожен день – це відкриття!» — стверджує Ірина Негован, активна мама двох дітей, автор Яскравого щоденника. У вчителів є програма, за якою вони працюють з дітлахами, а от у батьків такої програми немає. Тому разом із чоловіком вони вирішили створити Яскравий щоденник та втілити у ньому свій досвід та своє бажання спільно із дітьми шукати відповіді на нестандартні запитання, які ставить саме життя.

Виховати у дітей допитливість, цілеспрямованість, оптимізм, уміння вибудовувати стосунки із людьми, здатність орієнтуватися в інформації та не втрачати зв’язок із собою допоможе ведення разом із дорослим Яскравого щоденника. У школі діти будуть заповнювати щоденник разом із тьютором.  Проте ми радимо долучатися і батькам до цієї цікавої справи. Адже час, проведений спільно з дитиною, безцінний.

DSC_0682 DSC_0678

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2015

            1,501

 


Автори сайту
avatar Ольга Рухлова
Усі автори
Про автора