Про школу

11001778_828435437220889_5600328770761643228_n

неділя, Березень 1, 2015   |   Ольга Рухлова

Скільки людей — стільки й проектів!

У школі «Афіни» ми прагнемо створити такий простір, у якому кожен талант, кожне захоплення, кожна креативна ідея знайшли б своє вираження. Уже другий рік поспіль Тьюторський відділ організовує та проводить Ярмарки проектів.

Минулого року Ярмарки стали вибухом креативності, творчості, винахідливості та кмітливості. Відвідувачі ярмарок могли дізнатися про все на світі: про динозаврів і «зірку смерті», карате і скейтбординг, комах і тварин-хижаків, молодіжні субкультури і екологічні проблеми сучасності, вуличне мистецтво і шоколад! Також були представлені різноманітні таланти наших афінян: запальні танці, гра на музичних інструментах та спів. Цікавими були й «смачні презентації» від чудових господинь.

На численні прохання учнів 3-5 ступенів цього року Ярмарки повернулися! У лютому усі небайдужі могли їх відвідати.

Неймовірно цікаво слухати презентації людей, дійсно захоплених тим, про що вони розповідають! Приємно бачити посмішки та захоплений блиск очей глядачів!

Цього разу глядачів та журі вразили результати дослідження археології міста Києва Меліссою Ель-Хожайрі. Була цікавою розповідь про альтернативні джерела енергії Андрія Єгорченкова. Вова Жуков здивував усіх добіркою найбільших у світі кораблів. Саша Горобець поділилася умінням творити дива за допомогою технік декупаж та вітраж. Настя Прус адресувала свою презентацію усім юним модницям нашої школи. Маша Заєць та Аня Крячок розкрили усі секрети найкасовіших фільмів ХХІ століття, а Кирило Нікішев — секрети комп'ютерної гри. Богдана Коляденко та Настя Дибань розповіли історію успіху Біла Гейтса. Влада Шевченко не тільки розповіла нам не відомі раніше факти про шоколад, а й організувала вікторину з солодкими призами. Ліза Маловичко та Юля Лавринчук зацікавили глядачів властивостями дорогоцінних каменів. Веселою та інформативною біла презентація від Маші Клименко та Ані Андрійцевої про коал. Макар Зозуля довів, що знає усе про польоти на Місяць, а Даня Жигмановський навіть ледве не запустив ракету у космос! Жваве обговорення діяльності Ілона Маска викликав Кирило Степанов. Свою обізнаність у жанрі арт-хаусу продемонстрував Віталій Ялагузян, презентувавши рецензію на фільм «66 сцен із життя Америки». А малюнки у стилі аніме Софіі Ольхової не залишили байдужими нікого із присутніх! Ми навіть одержали прохання повторити цю презентацію ще раз для тих, хто не зміг на неї потрапити!

Окремої уваги заслуговує проект Анастасії Корсакової та Саші Корогодської. На місяць дівчата перетворили школу на Хогвартс та задіяли у своїй грі за мотивами романів про Гаррі Поттера усіх співробітників!

Сподіваємося, у наступному триместрі відвідувачів Ярмарок здивують учні 5 ступеню та усі, хто ще не встиг поділитися своїм захопленням! Ми чекаємо на кожного! Адже скільки людей — стільки й проектів!

Ваш Тьюторський відділ

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2015

            1,134

 


Автори сайту
avatar Ольга Рухлова
Усі автори
Про автора