Шкільне життя

понеділок, Травень 27, 2019   |   Ярослава Мозгова

Факультет медіатехнологій

Творчість для нас — не тільки спосіб самопізнання крізь багатогранну призму мистецтва та мистецького досвіду багатьох поколінь, а й фактичний ритм існування. Наші дні рясніють виїздами на позашкільні локації, відвідуваннями музеїв та зустрічами з вельми цікавими людьми, майстрами своєї справи, яким, повірте мені, є чим поділитися.

За два роки навчання ми випробували себе в шістьох абсолютно різних сферах діяльності, набувши хвилюючого, місцями гіркого, але, безперечно, унікального життєвого досвіду. Тільки тут у тебе є можливість одного мальовничого ранку прокинутися справжнісіньким драматургом, і це при тому, що засинав ти, скажімо, як архітектурний дизайнер.

І хоча через таку велику диференціацію видів діяльності ти іноді можеш почуватися трохи не на своєму місці (очікувано, що, скажімо, талановитий майбутній актор може не бути зацікавленим у написанні статей для журналу), але я без жодних докорів сумління можу сказати, що кожен із нас, студентів медіафакультету, мав свій зірковий час!

Євгенія Філіпова, 11 клас

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2019

            221

Додати коментар


Автори сайту
avatar Ярослава Мозгова
Усі автори
Про автора
ё