Частная школа семейного типа с углубленным изучением креативных информационных технологий




главная страница

и это всё
о нас?

И.Биденко
Возрождение начинается с малого

 

страницы:

 

1  2  3 








Лучше всего
просматривать
при разрешении
экрана 800 x 600

українська

english

francais

Випадкових людей у цій школі немає. У кожного з учителів — свої досягнення. Олександр Миколайович Тимоха — доктор математичних наук, Петро Петрович Вірко — викладач вищої категорії, один з найкращих спеціалістів з французької мови у Києві. Розповісти про всіх неможливо. Та й нагода випала лише з двома. Марина Олександрівна Осадча — завуч школи, людина напрочуд артистична, творча, автор програми “Різнокольоровий світ”, що складається з природознавства, художньої праці та образотворчого мистецтва. Вважає, що об’єднавши ці предмети, не відкрила нічого принципово нового, лише скористалась найпростішими законами дитячої психології. Перший рік її курсу “Клуб барона Мюнхгаузена”. Разом з Мариною Олександрівною маленькі дослідники мандрують країнами й континентами. Перед ними завжди карта, в руках — олівці, фарби чи фломастери, які допомагають відтворити те, про що дізнаються.

Володимир Олексійович Дягилєв — викладач фізкультури й ушу, дуже скромний, хоча звань і титулів має багато. Він — один з чотирьох засновників Асоціації безконтактного карате в Україні, майстер спорту зі стрибків у воду, має другий дан та чорний пояс з карате. У своїй роботі прагне до єдиної мети — оздоровлення дітей. Основні комплекси вправ спрямовані на розвиток гнучкості, пластичності тіла, розробку хребта, виправлення дефектів, пов’язаних з малорухливим способом життя. Важливо також навчити дитину правильно дихати, використовувати потенціальні можливості організму. Володимир Олексійович гадає, що основа здоров’я — харчування і тут важливо, щоб і педагоги, і батьки дотримувались спільної тактики. Три уроки фізкультури на тиждень з обов’язковим індивідуальним масажем підпорядковані найгуманнішій меті — зробити дитину здоровою, сильною, життєрадісною, впевненою у собі і своїх можливостях.

Величезний досвід викладачів не дозволить назвати “Афіни” новачком-жовторотиком, хоча й вік школи ще зовсім невеликий. Ідея її створення народилася п’ять років тому в середній школі №14, де Оксана Миколаївна Балакшина (нині директор “Афін”) викладала англійську мову в експериментальному гімназійному класі, а Марина Олександрівна Осадча була в ньому класним керівником.

У червні минулого року “Афіни” отримали ліцензію Головного управління освіти Київської держадміністрації на початкову школу. Заклад працює у системі освіти міста. Авторські програми рецензуються Міносвіти України.

Цікаві педагогічні думки, ідеї, новаторські пропозиції реалізувались в “Афінах”. Тут існує десятибальна система оцінювання знань та вмінь. Дитина може отримати 1 чи 2 бали, проте це ні в якому разі не рівноцінно поняттям “одиниця” чи “двійка”. Це всього-навсього означає, що саме стільки вона заробила. Щоденників немає.

     


© Частная школа Афины, Киев, 1999-2009

[email protected]

© Private school Athens, Kiev, Ukraine, 1999-2009