Частная школа семейного типа с углубленным изучением креативных информационных технологий
главная страница

о времени и
о себе

С.Бірюкова
Під вітрилами мандрів

 

страницы:

 

1  2 
Лучше всего
просматривать
при разрешении
экрана 800 x 600

українська

english

francais

Світлана Бірюкова

ПІД ВІТРИЛАМИ МАНДРІВ


З метою підвищення творчої активності дітей, рівня виховної роботи та розвитку дитячого самоврядування в школі організована пізнавально-виховна гра “ПІД ВІТРИЛАМИ МАНДРІВ”. Ця гра є основною структурою організаційно-виховної роботи.

Учні розподіляються на п’ять “екіпажів”, кожен з яких включає учнів старших та молодших класів. Екіпажі названі на честь улюблених літературних героїв, вибраних самими учнями на початку гри, — відважних капітанів ОДІСЕЯ, ГРЕЯ, НЕМО, ФЛІНТА, ФОГА. Кожен екіпаж має свою символіку та девіз.

Очолює екіпаж викладач , який під час гри має ім’я капітана. Капітан повинен організувати дітей для проведення гри, проводити щотижневі збори екіпажів, представляти всі необхідні матеріали для оформлення судових журналів.

Один раз на два тижня проводиться збір капітанів екіпажів для аналізу виконаної роботи та планування подальшої.

“Вищою владою” постає “адмірал” — ведучий гри. Він планує етапи гри, види та теми змагань , контролює її проведення. Змагання проводяться у вигляді КВК, брейн-рингів, естафет, клубів за інтересами, вікторин тощо. План цих заходів погоджується “адміралом” із заступником директора з виховної роботи.

Кожен екіпаж постійно веде “судовий журнал”, в якому відображені всі етапи гри.

У грі використовується рейтингова система оцінювання. Крім результатів змагань, оцінюється виконання членами екіпажів громадських доручень, чергування, а головне, включається рейтинг навчальної успішності, тобто гра охоплює всі види діяльності учнів у школі.

Показники змагань систематично висвітлюються на спеціальному стенді та у випусках шкільної газети “АФІНІНФОРМ”.

В екіпажі існують рангові відзнаки у вигляді флотських звань: юнга, матрос, боцман, штурман, старпом, які присвоюються відповідно певним показникам активності у грі.

     


© Частная школа Афины, Киев, 1999-2009

athens@ukr.net

© Private school Athens, Kiev, Ukraine, 1999-2009