Частная школа семейного типа с углубленным изучением креативных информационных технологий
главная страница

труды и
дни

Те, кто
(Сотрудники
Школы)

 

страницы: 

1  2  3  4  5  6  7  8 

 9  10  11  12  13  14 

 15  16 


Лучше всего
просматривать
при разрешении
экрана 800 x 600

українська

english

francais

КОРСАКОВА
Юлія Сергіївна


посада:

вчитель початкових класів

освіта:

вища (Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація «Учитель початкових класів»; Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка, спеціальність «Психологія», спеціалізація «Практична психологія»)

рік народження:

1977

знак зодіаку:

Терези

«У класі тихо. Тихо й сонячно .Всі сидять, голови набік посхиляли, сопуть. Дехто навіть язик від старанності прикусив. Контрольна. Приклади та задачки розв'язують. А Ваня уже розв'язав. Але здавати не біжить, не поспішає, він цього не любить. Не любить показувати, що він перший розв'язав. То тільки Богдан у них завжди перший руку догори тягне, перший кулею вискакує з-за парти, як задачку розв'яже, боїться, щоб ніхто його не випередив! Любить бути першим. А Ваня — ні.

Поряд сопе, прикусивши язика Данька, як правило Ваня встигав і свої завдання розв'язати, і Даніни. От і зараз хотів допомогти. Але Данька відмахнувся. Сам сопе, старається. Чогось усі сьогодні на контрольній серйозні й дисципліновані… Навіть Сашко, який любить побешкетувати сьогодні сидить і працює. І Ліза не скаржиться, що їй заважають. Сидить Ваня і думає… Невже то не сон? Невже то правда? Невже всі вчителі — з Країни Сонячних Зайчиків? Тільки учні про це не знають.

У Країні Сонячних Зайчиків неподалік від Палацу Чарівних Казок є Сад Добра і Знань. І в тому саду працюють Постійні Курси класних чарівників. То вони тільки так називаються у школі — класні керівники. Для конспірації. А насправді вони — класні чарівники. І от щороку кожен учитель один місяць улітку, коли у школах канікули, живе в Країні Сонячних Зайчиків, навчається на Курсах класних чарівників. Ви ж знаєте, що у вчителів два місяці відпустки, а от у всіх — один. То спеціально так зроблено. А ми і гадки не мали, чого це… Тут він і згадав про несподівані перетворення…»

— Принаймні на декілька питань з дитинства я знайшла відповідь, читаючи з донькою, книгу Всеволода Нестайка «Незнайомка з Країни Сонячних зайчиків». Тепер не ставитиму безглуздих запитань: «Чому ви стали вчителем?», та й сама буду знати, що відповідати на такі питання, бо ж хто з нас не мріє стати чарівником…


© Частная школа Афины, Киев, 1999-2009

athens@ukr.net

© Private school Athens, Kiev, Ukraine, 1999-2009