Школьная жизнь

Четверг, Август 31, 2017   |   Юлия Корсакова

Вибори тьюторів на III ступені

До уваги усіх співробітників III  ступеню! Незабаром на вас чекають вибори тьюторів. Сподіваємось, що цей рік буде цікавим, корисним і плідним. Отже познайомтесь із думками, мріями, сподіваннями своїх друзів — наставників, котрі будуть співпрацювати з вами та надихати на саморозвиток і творчість.

Юлія Сергіївна Гриценко

IMG_20131020_100630 (1) Моя спеціальність — вчитель молодших класів, практичний психолог. В «Афінах» я працюю з 2006 року, вже дванадцятий рік. Тут я живу, навчаюсь і вчу, творю і створюю, розмірковую, намагаюсь, допомагаю, надихаю, нагороджую, організовую, керую , спілкуюся , радію, насолоджуюсь. Якби я не обрала свій фах, я би займалася спостереженнями за дельфінами. У найближчі роки я мрію жити і проводити заняття в бунгало на березі моря чи океану; жити поруч зі своїми рідними; ще більше подорожувати; вдосконалити навички спілкування. Мене надихає море, щастя, успіх, щирість, прояв співчуття і доброти до сторонніх людей.

 

 

 

Руслана Петрівна Самсонюк

Самсонюк (1) Моя спеціальність: викладач німецької мови. В школі «Афіни» я вчусь та насолоджуюся спілкуванням. Тут я працюю вже одинадцятий рік. Мене надихаюсь посмiшки та гарнi, щирі люди. Я мрію вирушити у подорож і там залишитись :) Якби я не обрала свій фах, я би знімалася в кіно.

 

 

Ольга Анатоліївна Перекопайко

Perekopaiko (1) Моя спеціальність — практична психологія, педагогіка вищої школи. Мене надихають люди та природа. В «Афінах» я працюю четвертий рік, одночасно насолоджуючись життям та допомагаю у розвитку потенціалу. Якби я не обрала свій фах, я би займалася психологією, медициною. У найближчий час я мрію стрибнути з парашутом та жити у будинку біля річки; закінчити аспірантуру; продовжувати насолджуватись життям; не скажу :)

 

 

 

 

Наргіза Фахріддінівна Курбонова

Курбонова

Моя спеціальність — вчитель філософських дисциплін, вихователь. Якби я не обрала свій фах, я би займалася юриспрунденцією, політологією. Мене надихає прогрес, сильні особистості. У школі «Афіни» я працюю третій рік, де самовдосконалююсь і надихаюсь.  Найближчі 5 років я планую розвинути навички стратегічного мислення; підвищити рівень фінансової грамотності; вступити до аспірантури; оволодіти практикою йоги; написати книгу.

 

 

 Віолета Сергіївна Зінов'єва

Зиновьева (1) Моя спеціальність: практичний психолог. В «Афінах» я працюю дванадцятий рік. Тут я надихаюсь та надихаю. Якби я не обрала свій фах, я би займалася танцями та музикою, дизайном та рекламою, кінематографом, туризмом. У найближчі роки я мрію створити шедевральний десерт, здійснити тур по Італії на автомобілі, місяць займатися йогою на пляжі в Гоа.

 

 

Валерія Ігорівна Козловська

Козловська

Моя спеціальність — викладач сучасної хореорафії. Школа Афіни — це те місце, де я почуваю себе, як вдома. Мене надихають діти, музика,спів, танець,  творчість, креативність та свобода. Якби я не обрала свій фах, то займалася б медициною.  Найближчі п'ять років планую досконало оволодіти трьома мовами (англійскою, італійською, німецькою), народити дітей, навчитись керувати автомобілем, поставити пластично-музичну виставу, зняти власний музичний кліп, відкрити  центр розвитку та творчості для дітей дошкільного віку, жити радісно, подорожувати з друзями. 

 

Анастасія Сергіївна Саакян

Саакян

За спеціальністю — біолог,  викладач Вищого навчального закладу. В Афінах викладаю  Science, біологію  та основи здоров'я. Мене надихають різні речі: подорожі в нові міста та країни,  експедиції  в мальовничі куточки, фіксація простих моментів нашого життя на фотоапарат, усміхнені та зацікавлені обличчя дітей,  чашка смачної кави з друзями та однодумцями, прогулянки та тренування з улюбленими собаками, гарна музика в сонячний літній день... та багато багато іншого. 5 речей, які я хочу зробити у найближчі 5 років: навчитись грати на гітарі, поїхати на Чемпіонат Європи (а може й Світу) з кінологічного виду спорту, навчитись водити машину, більше часу виділяти на заняття спортом,  всі 5 років хочу займатись улюбленою справою.

Юлія Михайлівна Йонець

Йонець Ю.М. (1)

Моя спеціальність: вчитель української мови та літератури. В «Афінах» я працюю другий рік. Якби я не обрала свій фах, то стала б археологом, займалася б розкопками древніх єгипетських гробниць. У найближчі роки планую отримувати задоволення від улюбленої справи, побувати в Шотландії, відвідати зоопарк, де живуть панди. Мене надихають смачні десерти, подорожі, хороші книги, фільми з хепі ендом та щасливі люди.

 Андрій Васильович Турчик

Турчик

Моя спеціальність: вчитель біології, вихователь. У школі «Афіни» я працюю другий рік. Якби я не обрав свій фах, я би займався дослідженням Всесвіту або писав художні книги про життя тварин. Мене надихає природа, сильні особистості, музика та література. У найближчі 5 років я планую вдосконалити знання англійської мови; відвідати Нову Зеландію; проїхати на велосипеді 5000 км та навчитися кататися на сноуборді.

Олександр Іванович Говорун

IMG_2053

Моя спеціальність — вчитель інформатики. Мене надихає природа та природні явища, а також люди навколо мене. В «Афінах» я нещодавно але мені вже тут подобається. Не обравши свій фах, важко припустити чим би я займався, можливо спортом, або писав би вірші, зайнявся туризмом, розробляв комп’ютерні чи мобільні ігри. В мене багато захоплень і всьому я знаходжу свій час та місце.

 

 

 

Просим Вас при перепечатке статьи ставить ссылку на наш сайт!  © Школа «Афины», 2017