Шкільне життя

zamok

четвер, Квітень 23, 2015   |   Виолетта Зиновьева

«Руйнівники міфів» або весняне «занурення»

Шановні діти та батьки!

З 12 по 16 травня 2015 року у рамках проекту «Школа без стін» відбудеться учбовий практикум-«занурення» для учнів 6–8 та10 класів.

Основне завдання «занурення» — сформувати у дітей цілісний погляд на сучасний світ, допомогти організувати учбовий матеріал в систему, усвідомити основи наукових моделей пізнання світу.

Цьогорічне «занурення» поєднує історію, географію, фізику, українську та англійську мову у єдиному метапредметному контексті.

У програмі: інтерактивні навчальні ігри, історичні реконструкції, географічний практикум, фізичні досліди та експерименти, екскурсії, квести, спортивно-розважальні програми, профілактичні оздоровчі процедури.

А також:

Зустріч світанку та спостереження за унікальним польотом повітряних куль над фортецею, Міжнародний фестиваль національних культур «Острів семи скарбів» та багато іншого.

Місце проведення: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський.

 Чому Кам'янець-Подільський?

Кам’янець-Подільський — «квітка на камені», або «перлина Поділля» — стародавнє місто, що зберегло дух середньовіччя, місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі. До творення неповторного архітектурного вигляду Кам’янець-Подільського у різні періоди його історії доклали майстерні архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Під час «занурення» заплановано наступні екскурсії:

• Меджибізький замок — Державний історико-культурний заповідник, пам'ятка фортифікаційної архітектури XVI століття, виконана у стилі Ренесанс. Розташований у селищі Меджибіж Хмельницької області, у верхів'ях Південного Бугу.

• Кам’янець-Подільська фортеця — один з найпопулярніших серед всіх туристичних об’єктів України. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту «Сім чудес України».

• Хотинська фортеця — Державний історико-архітектурний заповідник. На його території знято понад 50 кінофільмів. Серед них: «Захар Беркут», «Д'Артаньян та три мушкетери», «Тарас Бульба» тощо.

Проживання: 2-3-місні номери «GALA-hotel», повний пансіон.

Проїзд комфортабельним автобусом Neoplan .

Виїзний практикум «занурення» — обов’язкова складова частина навчальної програми учнів 7 (6) – 11 класів школи «Афіни».

 

Просимо Вас при передруку статті розміщувати посилання на наш сайт!  © Школа «Афіни», 2015

            1,661

 


Автори сайту
avatar Виолетта Зиновьева
Усі автори
Про автора